Dukan Diyeti nasıl değişti?

Annekaz
23 Nisan 2015
Yorum Yok

Dukan maceramı bilenler oo yine mi diyenler evet biliyorum sıkıldınız ama anlatmazsam çatlarım. Dukan diyeti ile 63 kilolardan 55 kiloya kadar düşüp tüm evrelerini uygulamadan koyveren tekrar kilo alıp 53 lere kadar düşen Aaaa! Sonra yine şımarıp 62 kiloya çıkan ben evet gına geldi yeniden başladım 62,3 le başladım şu anda 57 kiloyum 5 kilo verene kadar kilo verdim demem verdim diyorum.

Dukan diyeti‘ni  seviyorum zorlanmadan aç kalmadan kilo veriyorum bir de maymun iştahlı olup yarım bırakmasam, bu sefer çok kararlıyım Dukan diyetinin tüm evrelerini uygulayacağım. Benim yaptığım eski dukan diyeti biraz daha sıkı kuralları var daha kısıtlı daha zordu şimdi Gluten, tolere gıdalar ve şekersiz diyete uygun yiyecek ve ieçeceklerle daha kolay. O yüzden Dukan diyetini şimdi yapması daha kolay..

dukan diyeti

Atak ve Seyir dönemi benim için kolay prensip sahibi hedefi belli bir kişi gibi Güçlendirme yapmadığım için bu hallerdeyim ama olsun kararlıyım biraz  4 günlük Manavgat tatili dengemi bozsa da kaldığım yerden devam edeceğim. Hedefim 5 kilo daha verip 52 kiloya düşmek. 52 kiloyla güçlendirmeye girerek 3,5 ay kadar güçlendirme yaparak korumaya geçme gibi hayallerim uzak değil .

Bilmem kaçıncı kez Dukan

İlk kez dukan diyeti yaptığımda bir ayda 7 kilo vermiştim. Bu sefer 1 ayı geçti ancak 5 kilo verebildim ve sadece biraz inceldiğimi düşünüyorum o da birazcık çok fazla fark etmedi, yani ikinci üçüncü kez dukan yapacaksanız işiniz zor onun için ilk atışta şu dukan meselesini halledin derim.. benden demesi..

Bunu da seversin  Güneş yanığı ağrısını 30 dakikada kesecek yöntem çok şaşıracaksınız
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim