Aferin Kız Merve!

Annekaz
18 Ağustos 2010
3 Yorum
İftardan sonra kendimizi toplayıp televizyon başına geçene kadar saat zaten 9 oluyor e iki saat oyalan yat şeklinde monoton geçen hayatımıza Survivor’ın bir renk kattığı kesin.Zaten bi Çakıl Taşları bir de Survivor izleyecek pek de bişi yok.  Survivor’u baştan izlememiştik ama bu Hakan çekişmesi ile başlayan Merve ile zirveyi vuran gerilim bizi de Survivora bağladı .Efendim biz Hakancıydık ailecek :)) e tabi şimdi de Merve’yi takip ediyoruz  güzel hoş kız başarılı da Başak kızımıza yaptığı son hamleyi de evde ailecek alkışladık süper oldu. Akşam Elemeden sonra yayınlanan fragman hani son bölüme yakışacak cinstendi bir sürü soru işareti ile gelecek haftayı beklemeye devam Acun işi biliyo. İnşallah gelecek hafta dokunulmazlığı kazanır da şu kız ilk üçte bir bayan olur .. Survivor’ın göz yaşları ile dolu fragmanını izlemeyenler için aşağıya videosunu ekledim ..Aydın üstünü başını parçalarken oğlum diyordu sanıyorum videodan bişiler izlettiriyorlar diye düşünüyorum :))

Bunu da seversin  Türban modeli yapımı Video
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. annemineli dedi ki:

  Katılıyorum,Merve'yi destekliyorum..Sevgilerrrr…

 2. Hilal dedi ki:

  biz de Hakan çekişmesinden sonra başladık izlemeye. Merve şu an kesinlikle favorimiz, o kadar erkeğe de kafa tutuyor. ben de yazmıştım hatta:

  http://hilaltimur.blogspot.com/2010/08/survivor-kzlar-erkeklerde-heyecan.html

 3. öykü dedi ki:

  ben de mervecıyım

  akıllı zekı
  guclu
  saglam bı kız merve
  mertlık konusunda herkese ders verecek kadar da
  ozel bı ınsan
  ınsallah o kazanır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim