İncir reçeli

İncir reçeli duman şarkısı
Annekaz
24 Haziran 2011
3 Yorum

incir reçeliGünlerdir evde yalnızım çocuklar olmayınca ne kadar abuk sabuk korku gerilim manyak türü film varsa izledim İncir Reçeli’ni en sona sakladım. İncir Reçeli hem basit hem de karmaşık yollardan insanın kalbine inen güzel bir film. Oyuncular çok iyi bir kaç şarkı dışında müzikleri güzel romantik komedi tadıaltında kara bir film bu sıralarda güzel sonla biten bir film bulmak zor zaten. İncir Reçeli’nden sonra damağımızda kalan tat böyle de aşk olur mu? böyle bir kız olur mu? hadi oldu diyelim böyle adam dünyada yok marsı bilmiyorum şeklinde oldu. Geçen seneki gösterimden sonra internette o kadar çok konuşuldu ki filmin sinemalarda gösterimi tekrar söz konusu. Ergenlik çağındaki gençler daha çok seviyor sanırım, oğlum bu filmi bir kaç kere izledi Duygu’nun hayranı. Bu arada ben de incir reçelini çook seviyorum yeşil olanını değil ama.. =)

İncir reçeli kahvaltı

İncir reçeli duman şarkısı

Bunu da seversin  Lale şeklinde kek buketi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. Gülsüm Güven TUNCER dedi ki:

  “İncir Reçeli” beni çok etkileyen filmlerden biri. Verdiği mesaj, içerdiği yoğun duygusallık… Aslında eleştirilecek bir çok tarafı var ama üstünde durmaya değmez. Üzerimde bıraktığı buruk, acımsı tad önemli. Bir de hayatı yeniden tarayıp, gereksiz dosyaları çöpe atmak gerektiğini farkettirmesi güzel. Üstelik İncir Reçelini çok severim. Güzel de yaparım. Tarifi blogumda. Filmi hatırlattığın için teşekkürler anne kaz.

  http://hertelden-everything.blogspot.com/2011/06/incir-receli-nasil-yapilir.html

 2. Kapri dedi ki:

  Well done aitrlce that. I’ll make sure to use it wisely.

 3. kahraman oyunlar dedi ki:

  İncir receli gerçekten beni en çok etkileyen ve hüzünlendiren hatta ağlatan filmlerdendir. İncir recelinde hem insanların görmek istemediği ama var olan gerçekleri anlatıyor. Halil sezai ile bu film tam olmuş. Defalarca izledim yinede izleyecem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim