Ağır yaşamlarda kilo verip terk edildiler- Öncesi ve sonrası

Annekaz
11 Temmuz 2018
Yorum Yok

Ağır Yaşamlar programı bize çok şey öğretti. Obez olmanın nasıl çaresiz bir durum olduğunu,  çekilen acıları,  insanların nasıl bir azimle  kilo vermeye çalıştıklarını yakından izledik. Ağır Yaşamlar’a katıldığı zaman evli ya da sevgilisi olan dev cüsseli kadınların zayıflamaya başlayınca nasıl terk edildiklerini de şaşkınlıkla izledik işte kilo verip terk edilenler.

Amber Rachdi programa başladığında sevgilisi ile beraber yaşıyordu. Pek çok izleyici kilo sorunundan da erkek arkadaşını suçladı çünkü ne isterse gidip alıyordu. Amber kilolarından kurtulunca sevgilisi de ortadan kayboldu sonra öğrendik ki sevgilisi sadece çok iri kadınlardan hoşlanıyormuş..

June McCamey

Eşcinsel olan June sevgilisi ile beraber yaşarken çok fazla kilo almıştı ilişkisini kurtarmak için kilo vermeye karar kıldı. İlk zamanlarda çok destek gördü hatta bebek gibi ilgilendiğini kendisi söylemişti ama sonra terk eden kendisi oldu.

Laura Perez’in de kocası iri kadınlardan hoşlanıyordu ilk zamanlarda desteklese de kilo verdikçe kıskanmaya başladı. Kendi bağımsızlığını kazanan eşinden de ayrılmayı kendisi istedi.

Zsalynn Whitworth

Öküz koca ödülü verilse alabilecek adaylardan birisi de Zsalynn’ın kocası olurdu. Salata yemek istediğinde çok bahçede otlan diyen bir kocaydı Zsalynn kilo verdi ve istismarcı kocasından kurtuldu.

Christina Phillips

Programa başladığında tam 317 kiloydu. Kocası o kilo verdikçe ondan uzaklaştı. Yeni halini sindiremedi ve boşandılar..

Lupe Samano

Kocası Lupe’ye çok destek oldu. Tam 10 yıl boyunca ona baktı ama arada aldattığı hakaret ettiği dönemler de oldu. Hatta Lupe’yi dikişleri varken cinsel ilişkiye zorlaması ve sonrası dikişlerinin zarar görmesi programda gösterilmişti. Sonuç olarak Lupe boşanmayı seçti..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim