Whatsapp grubu ile 1 ayda 5 kilo nasıl verilir?

Annekaz
5 Mart 2017
2 Yorum

Herkesin zayıflamaya çalıştığı şu günlerde ben de 1 ayda 5 kilo verdim! Peki bir ayda 5 kilo nasıl verilir? Hem de whatsapp grubu ile??  Anne Kaz facebook sayfası ve kadınlar için kapalı bir grubumuz var bakınız (facebook kadınlara özel kapalı grup) sürekli kilo şikayetleri bu fazla kilolar nasıl verecek soruları grupta sürekli baş sıralarda yer alıyordu beni de biliyorsunuz 1 sene kilolu geziyorsam 2 sene ideal kiloda gezip ipin ucunu kaçırıp yine kilo alıyorum bu tamamen sağlıksız beslenme ile alakalı bir durum.

Diyet yaparken kafada bitirme denen şey?

Diyet yaparken kararlılık çok önemli , sağlıklı bir tabak kahvaltı  hazırlamak yerine işe giderken iki poğaça almak çok daha  kolay ya da akşam yemeğinde koca bir tencere makarna pişirmek 15 dakikanızı alır ama bir diyet yemeği yapmak biraz zaman alır bir de buna lezzet farkı eklenince diyet zorlaşır. İşte burada meşhur kafada bitirmek denen şey burada devreye giriyor ve bu tek başına kolay değil..

Burada internet devreye giriyor özellikle kapalı gruplardan ya da arkadaş çevrenizden kendinize bir grup oluşturun whatsapp, instagram vs vs fark etmez ilk üç gün hedefleri birbirine yakın olan gruplar mesela  5 kilo 10 kilo arası tarih olarak da hedefler belirleyin mesela bizim grup 1 şubatta başladı ve herkesin ideal kilo tarihi mayıs haziran civarı 1 şubattan 4 mart tarihine kadar yani 1 ayda ben 5 kilo arkadaşlarım 4, 7, 5, 3 gibi kilo lar verdik biz zayıflama grubunda Dukan yaptık. Siz Karatay ya da sevdiğiniz diğer sağlıklı olduğunu düşündüğünüz düşük karbonhidratlı bir diyet seçebilirsiniz.

Aklımıza takılan sorular, yemek listeleri,  yediklerimiz, yaptığımız sporlar ve gırgır şamata birbirimize destek ola ola bir ayı bitirdik. Bence güzel yol kat ettik kilo almak çok kolay vermek çok zor, tek başına çok daha zor. Ben zor kilo veriyorum önce yüzden gidiyor bir öncesi sonrası yapayım hedefim Mayıs ayı sonuna kadar 55 hatta mümkünse  52 yi  görmek.

Bunu da seversin  5 milyon Fransız kabız olabilir mi?

1 Şubat başlangıç 65 kilo 4 Mart devam 60,2  hedef mayıs ayı sonuna kadar 52

oncesi sonrasi kilo verme

 

Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. SEVGİ YILDIZ dedi ki:

    ne hedefler koydum ahhh bi bilsen kraliçem :D

  2. Zeyk dedi ki:

    Süper ? kadınlar birlik olunca herşey oluyor. Birbirinize vermiş olduğunuz motivasyon resimde ap açık belli. 4-5 kılo bile bir insanı hem genç hem şık gösterebiliyor ☺.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim