Airpodlarınız size özel olsun Örgü airpod kılıfları

Annekaz
24 Şubat 2021
Yorum Yok

Airpodlar son yıllarda akıllı telefon kullanıcılarının en büyük yardımcısı oldu. Kablosuz kullanım olanağı sağlayan  kulaklıklar,  hem müzik dinlerken hem de telefonda konuşurken  özgürlük sunuyor. Yalnız airpodların şöyle bir sıkıntısı var hepsi aynı görünüyor.

Airpodlar için özel kılıflar

Telefonunuzun markası ne olursa olsun eğer orta ve üst segmentse mutlaka size göre airpod vardır.  Kulaklık olarak airpod tercih ettiyseniz muhteşem kılıflardan seçerek kendinize özel airpodlar yapabilirsiniz ya da yaptırabilirsiniz. Örgüden yapılan airpod kılıfları hem çok sevimli hem de işlevsel mesela anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Tabi böyle bir airpod kılıfı ile kulaklığınız da zarar görmez. Düşerse kolay kolay kırılmaz, çizilmez. Bu tür kılıfları İnstagram’dan Örgü Annesine sipariş verebilirsiniz.  https://www.instagram.com/orguannesi/

 

Airpodlar için kılıf örnekleri

Bunu da seversin  Elmalı Kurabiye - Semerkand Kurabiyesi video
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim