Kişiye özel Amigurumi bebekler

Annekaz
15 Mart 2018
Yorum Yok

Amigurumi bebekler harika oyuncaklardır sağlıklı malzemelerle yapılır ve güvenle  çocuklar oynar ama Kişiye özel Amigurumi bebekler çok daha muhteşemdir çünkü  çocuğunuz kendi tıpa tip benzeri ile oynayabilir ya da siz bir ömür boyu hatıra olarak saklayabilirsiniz.

Kişiye özel Amigurumi bebekler hikayesi

Kardeşim çok beceriklidir, örgü konusunda uzman sayılır,  kendi çabası ve el emekleri ile ailesi ve çocuklarında destek oluyor. Amigurumi oyuncaklar, dinozorlar, ayılar derken Kişiye özel amigurumi bebekler yapmaya başladı ve kendini bu konuda çok geliştirdi. Bir heykel gibi bedenini şekillendirirken bir ressam gibi de mimiklerine ve yüz ayrıntılarına önem verdi ortaya şahane eserler çıktı.

Tabi sadece çocuklar değil özel günler için hediye isteyenler, sevgilileri  ya da kendi bebekliğinin amigurumi halini isteyenler de Örgü Annesi’nden talepte bulunuyor. Örgü Annesi’ne  instagram : https://www.instagram.com/orguannesi adresinden ulaşabilirsiniz.

Tabi sadece kişiye özel bebek değil pek çok özel çalışma yapılıyor, sağlıklı yünden seçkin oyuncaklar çocuklarınızın odasına farklılık katacak..Kişiye özel amigurumi bebekler sonsuz bir bir hatıra olarak saklanacak..

 

Bunu da seversin  Amigurumi ile minik yılbaşı hediyeleri yapın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim