Alışverişteyim..

Annekaz
4 Mart 2008
2 Yorum
Dün tabiri caizse Kızılay’a indik…Hem ufat tefek ihtiyaçları karşılamak hemde şöyle bir Ankara havası almak için..Tabiki hobi mağazaları ve kumaş pazarlarını da gezdim o kadar güzel ürünler varki evde sıkılmanın ,ben bunu yapamıyorum demenin imkanı yok…bir kaç fotoğrafda çektim..Kızılay’da Karademir tekstil’de çektim bu fotoğrafları izin istedim nazik sahibi tabiki dedi çok güzel ürünler var fiyatlarıda oldukça uygun mesela fotoğrafta gördüğünüz 100 gramlık şıkır şıkır ip 2.5 lira, 10 metrelik işlemeli kurdele de 2,5 lira ,kurdele işi için 3 lü iğne 1 lira ..bir şeyler daha aldım söylemeyeyim ..ayrıca orada çalışan fotoğraflarda gördüğünüz hanımda aldığınız iple bilmediğiniz bir örgü konusunda size yardımcı oluyor beraber oturup örgü örüyor ve değişik modelleri beraber yapıyorsunuz..yine aynı şekilde kurdele işi için müthiş bir standları var yine bir hanım bu konuda size yardımcı olacaktır..ayrıca craft dergileri goblenler hazır çiçekler vs bulmak da mümkün uzun lafın kısası gidin gezin efenim..bunlarda orada çektiğim fotoğraflar..

İzmir caddesi no:11 Kızılay/Ankara Telefon..0312 232 16 92- 93 94

Bunu da seversin  Budaktan rustik elbise askısı
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. rüzgar dedi ki:

    Uzun zamandır blogunuzu bayılarak takip ediyorum. Bu yazınızdan Ankara’lı olduğunuzu yeni keşfettim. Siz de ne güzel yerler keşfetmişsiniz böyle. Gidip hemen göresim geldi. Sevgiler :) gimmemamalove.blogcu.com

  2. Anne Kaz dedi ki:

    aslında o gün bir kaç yere daha gittim fakat buradaki sıcak hava oralarda pek yoktu birde çok kalabalık keşfedenler keşfetmiş yalnız komik bir ayrıntı eşleriyle gelen kadınların kocalarının hallerini görmeniz lazım elde poşetler bunalmış vede sıkılmışlar kadınların umurunda değil a buda güzelmiş şundan şunu örüyorlarmışş..çok komikti.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim