Funbou.com ile hobi malzemesi alışverişim

Annekaz
26 Haziran 2015
Yorum Yok

Uzun zamandır kendime vakit ayırmak yoğun iş ortamından çıkıp biraz hobilerimle haşır neşir olmak istiyordum. Malzeme arayışına girince Funbou ile tanıştım. Sloglanları eğlenceli fikirler atölyesi  ve inanılmaz hobi malzemeleri buldum. Keçe, desenli keçe, kurdele, eğlenceli desenli kumaşlar, etaminler, takı malzemleri, müthiş güzel düğmeler, dikiş malzemeleri aklınıza hobi  deyince ne gelirse hepsi funbou.com’da var.

funbou-alışverişim

Benim yapacaklarım sürpriz ilerde sayfada bol bol yayınlayacağım çok güzel bir değişim sürecine girdim , enerjiyle doluyum önümüzdeki günlerde süper değişiklikler göreceksiniz. Ben funbou’dan neler aldım ?

kurdele

Aklınıza gelecek her renkten keçe özellikle ten rengi keçeden çok aldım:)

Çeşit çeşit kurdele ve 25 er metrelik hazır biye

Simli etamin o da sürpriz :)

Kesme ruleti ya da döner makas

Oyuncak desenli kumaş

Cırt cırt bantlar

Hayalet ip

oyuncak-desenli-kumaş

Bunlar aldıklarımın bir kısmı. Alışveriş sırsında yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok severek yaptığım bir alışveriş ve heyecanla beklediğim bir kargo oldu bu yazıyı yazana kadar kızlar iki adet sanat eseri bile çıkarttılar :)

Bunu da seversin  10marifet sergisi ve bağış etkinliği
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim