Ana kucağı-Bebek ve Annelere büyük kolaylık

Annekaz
6 Mart 2008
1 Yorum


Aslında bu kumaşa isim bulmakta zorlandım anne kucağı pek uymuyor bebek paketi denebilir yada bebek taşıyıcı bilmiyorum herneyse..Bu harika işlevli kumaş oldukça uzun satılan sitede pek çok renk ve desen seçeneği var ama rengi deseni ne olursa olsun tek bir amaç için onlarca seçenekte kullanılıyor anlatma olmaz görmeniz hatta izlemeniz gerekiyor .Bu arada Karadenizli kadınların kendileri örüp kullandıkları şeritlere benzediğinide belirtmem gerek..

Bunu da seversin  Kendi meyve buketinizi yapın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Anonymous dedi ki:

    buna sling diyorlar orjinal adı böyle çok güzel fonksiyonlu ama eğer almak isteyen anneler olursa diye söylüyorum çift omuz askılı alsınlar tek taraflı olanlar kambur sorunu çıkarabiliyorlar takip ettiğim bir anne bebek sitesinde okumuştum bu arada benimde adım melike sitenize daha öncede yorum yazmıştım iki üç kez eskiden siteniz hiç sorun çıkarmıyordu fakat şimdi açar açmaz bilgisayarı dondurup iki dak. sonra açılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim