Alternatif bebek hediyesi

bebek hediyesi
Annekaz
16 Mayıs 2011
1 Yorum

bebek hediyesi

Bebek bezi pastasına muhteşem bir alternatif, aslında bu hali ile çok daha ucuz bile denebilir. Ama belki siz leyleğin ağzına bir de küçük altın yerleştirirsiniz :) Yukarıda gördüğünüz sevimli şey 15 bebek bezi, bir battaniye siyah bir kurdele ve leylek figüründen ibaret leylek figürünü sert bir kartona çizebilirsiniz. Gerisi de göründüğü gibi battaniyenin içine bezler dizilir ve battaniyeyle birlikte paketlenir. Birde küçük notla bebek odaları ve hastaneler için çok şık bir süs olabilir.

Bunu da seversin  Bu Bebek Yatakları ile İçiniz Rahat Bebeğiniz Rahat!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. betül dedi ki:

    Çok güzel düşünmüşsünüz gerçekten. Hem bebek bezi en çok ihtiyaç olunan şeylerin başında geliyor battaniye deseniz oda öyle .Arkadaşlarım benim bebeğim içinde benze bir şey yapmışlardı. Yine böyle bebek bezinden pasta yapmışlar hediye kart almışlar gruphediye diye bir siteden. Facebooktan, maillerle mesajlarla bütün ortak tanıdıklarımızı davet etmişler herkes kendince bir miktar para katmış gruba kalabalıkta olunca baya güzel bir para toplanmış eksiklerimizi ihtiyaçlarımızı aldık bizde. Doğum hediyesi yerine böyle bir şey yapmış arkadaşlarım daha çok işime geldi. Bir sürü bebek tulumundansa gerçekten ihtiyaçlarımızı almıştık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.