Anneler Günü’nde neler hediye edilmez!

Annekaz
7 Mayıs 2014
Yorum Yok

Anneler günü hediye fikirleri için pek çok yerde yazı  öneri okumuşsunuzdur. Birbirine benzer muhteşem fikirlerden fikir beğeniyorsunuz bu aralar bütçenize göre en iyi hediyeyi almaya çalışıyorsunuz annenize.. Peki kesinlikle uzak durulması gereken hediyeler neler? İşte size Anneler Günü için uygun olmayan hediye fikirleri

Temizlik malzemeleri.. kesinlikle almayın Anneye temizlik maddesi hediye edilmez.. ha çok şık dekoratif sabunlar olabilir ama zaten o temizlik maddesi sayılmaz..

cocuk eğitimi

Çocuk eğitim kitapları .. korkunç bir fikir. Beni iyi yetiştiremedin öğren bari der gibi anne olarak dövebiliriz terlik atabiliriz olmaz..

iccamasiri

İç çamaşırı hediye edilmez

krem,

Selülit kremi hediye edilmez.. Anne bu sizi doğurana kadar elbet selülitleri oldu ama dert etmeyin ve sakın selülit kremi hediye etmeyin

çiçek

Komşunun bahçesinden toplanan çiçekler.. Korkunç bir fikir yol kenarında 5- 10 liraya  satılan papatyalardan alıverin.

Hiçbir şey de hediye etmeyin yani illa bir şey hediye etmek lazım kusura bakmayın.. çiçek eşarp ama illa  bir şey..

anneler günü hediye

Kontrolsüz olarak çocukların yaptıkları anneler günü hediyeleri.. evet kağıttan kırpıntıları mandaldan yapılan çerçeve falan manevi değeri yüksek olabilir ömür boyu da saklanır ama gerçek bir hediye değildir babalar bu lafım size..

kahvaltı

Çocukların tek başına hazırladığı kahvaltı.. aman yanmasın çocuklar anneler günü için çocukları tek başına mutfakta bırakmayın. Anne uyurken çocuklar sürpriz yapacağım diye kendilerine zarar vermesinler babalar çocukların başında durun anne uyusun :)

çerçeve

Alın korkunç bir anneler günü hediyesi fikri daha.. boş çerçeve şarkısı bile var. İçinde aile fotoğrafı olmayan bir çerçeve kötü bir hediye fikridir.. İçine fotoğraf konulunca durum değişir…

kitap ikinci el

Çok çok ucuz ve ya ikinci el şeyler hediye etmeyin..nolur.

kondisyon

Sen iyi ve şişman bir annesin demek istiyorsanız spor salonu üyeliği hediye edebilirsiniz!

Bunu da seversin  Kaşarsız beşamel sos nasıl yapılır?

oyun hamuru

Çocuklar için bir şeyler  11 Mayıs Anneler Günü unutmayın hediye anneye alınacak..

Anneniz 80 yaşında hissetirecek şeyler almayın ısıtıcılı terlik, penye gecelik falan..

Hediye almayı unuttuysanız ya da geç kaldıysanız elinizden geldiği kadar bozuntuya vermeyip işi sürpriz durumuna getirin unutmayın kadıncağız üzülür..

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim