Anneler günü hediye fikri: Mesajlı pastalar

Annekaz
4 Mayıs 2014
Yorum Yok

Anneler günü yaklaşıyor. Anneler günü için el emeği göz nuru neredeyse bedava hediye fikirleri ile karşınızdayım. Anneler günün de elbette herkes annesine bir çift pırlanta Küpe ya da altın bir kolye hediye etmek ister ama herkesin bu hediyeleri alacak gücü yok ama el emeği ile yapılan Anneler gününü özel yapan hediye fikirleri de muhteşemdir.

Anneler Günü için bu hafta çok ucuza mal edilebilecek hediye fikirleri sunacağım. İlki bu mesajlar. Sadece kağıt kullanılarak yapılan bu mesajlar pastalara kahvaltılara bardakların içine konularak Anneler Günü’nü daha özel hale getirmeye yarayacaktır. Size gereken malzemeler kağıt ( renkli ya da simli kağıtlar olabilir) makas maket bıçağı ve ya kretuar tarzı bir kesiciye ihtiyacınız var.

anneler günü hediyesi1

Orijinal kaynak elbette ingilizce. Siz kendi dilinizde kelimeler hazırlayabilirsiniz ya da benim hazırladığım kelimeleri yazdırıp istediğiniz kağıt üzerine koyup dikkatlice keserek Anneler günü için çok özel mesajlar yazabilirsiniz. Ben örnek bir tane hazırladım. Tek yapmanı gereken yazdırıp keserek kelimeleri yerlerinden çıkartmak. Anneler Gününüz kutlu olsun.

 

ANNEMTam boyutta görüntülemek için tıklayın

theproperpinwheel.com

 

 

Bunu da seversin  Anneler Günü için özel kart
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim