Aref’in sırrı

Annekaz
22 Şubat 2011
3 Yorum
Ben bu çocuğa acıyorum, bir numara yapıyor belki bir yerlerden buluyor yok makinasını getirtiyor hilesini satın alıyor her neyse. Ertesi gün millet yemiyor içmiyor hilesini buluyor, videosunu çıkartıyor. 
Adam benim bildiğim büyücü değil o numaraların elbet bir yolu yordamı olacak. Aref sadece Yetenek Sizsiniz Türkiye’de çıkmıyor alışveriş merkezlerinde çeşitli etkinliklerde de sahneye çıkıyor sürekli birileri çıkıp “biliyorum bu numarayı” demesi ne kadar sinir bozucu olur. Bu kadar her şeyi ortaya dökmek mi lazım.. Kaç tane bu şekilde illüzyon gösterisi sunan var biraz rahat bırakın şu adamı :)
Bunu da seversin  Karpuz baskısı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. Umut dedi ki:

    Kesinlikle katılıyorum. ''Bakın hileli naylona nasıl da koydurdu bıdı bıdı'' gibi laflara sinir oluyorum. Heralde bir numara olacak. Çok biliyorsan gel de sen yap di mi?

  2. SARI MELEK dedi ki:

    Evet bende katılıyorum. Sanki amaç keyifli bir gösteri izlemek, o kişinin sunumdaki yeteneğini belirlemek değil de; o işin sırrını bulmak zannedersiniz. Arefin hilelerini bulduk; aman ne ilginç. Sanki şu zamandan sonra ampülü bulduk demek kadar saçma. Zaten ilizyon, hileyi bize o an için farkettirmeden yapmak değil mi? Ne zannediyorlardı. Gerçekten düşünce okuduğunu mu :)

  3. asortik dedi ki:

    o videonun her yerde yayınlanıyor olması çok üzücü. ben de şiddetle kınıyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim