Arabada doğan bebek!

Annekaz
20 Temmuz 2015
1 Yorum

Arabada doğum çok alışılmadık bir durum değil aceleci bebekler otomobilde asansörde her yerde gelebiliyorlar ama ilk defa arabada bebek doğumu görüntülendi.

Bir kaç gün önce Youtube’a eklenen bu video şimdi en çok izlenenler arasında. Kadının sancısı başlıyor eşi ile beraber  45 dakika uzaklıktaki hastaneye gitmek için yola çıkıyorlar. Bebek ama o kadar beklemiyor.

Gayet normal bir doğumla kucaklarına sağlıklı bebeklerini alıyorlar. Videoda kadın ve adam çok rahat  hatta adamın sinir bozucu şekilde araba kullanmaya devam etmesi ahh be adam bari kenara çek dedirtiyor.  Bunun nedeni  sağlıklı hamilelik sağlıklı 3. normal doğum olması  :)

Çiftin iki kızı varmış 3. bebek erkek olunca tabi daha bir sevinç çığlıkları atıldı. Çiftin rahatlığı ve doğumun ne kadar normal bir süreç olduğu videoya nasıl da güzel yansıyor. Normal doğumla ilgili korkunç hikayeler duymuşsunuzdur çoğu hastane görevlilerinin yetersizliği ya da yolunda gitmeyen şeyle nedeniyledir. Normal doğum korkulacak bir şey değil.. En azından bunu bir kez daha görmüş olduk :)

Bunu da seversin  Çin Takvimine göre bebek cinsiyeti belirlenebilir mi?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Emine Kanak dedi ki:

    Kadında ki cesarete hayran kaldım açıkcası :) kesinlikle hamile kaldığım da doğum tercihim normal doğum olacaktır kesinlikle :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim