Aynalı hint işlemesi -dersli-

Annekaz
2 Mart 2008
3 Yorum
MEşhur hint işlemelerinin havasına hava katan aynalarının nasıl yapıldığını hep merak ederdim.Dün itibari ile öğrenmiş bulunuyorum..sizde merak ediyorsanız buradan buyurun..

Bunu da seversin  Hamile alçısı!
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. Cocukla Cocuk dedi ki:

    Çok iyi anlatmış yapılışını. İş için gittiğimde çok az alışveriş fırsatı bulmuştum. sevdim o yörenin allı pullu giysilerini. Bir daha gidersem 2. bir bavul ve alışveriş için özel bir gün ayıracağım.

  2. sevgi_sevdalısı dedi ki:

    Merhaba..Çok güzel görünüyorlar…Yapılışları da çok ta zor değilmiş…Ancak aynaları nereden temin edebiliriz bilmiyorum…biliyorsanız söyler misiniz…?En kalbi sevgilerimle….

  3. Anne Kaz dedi ki:

    sevgi_sevdalısı ziyaretin ve yorumun için çok teşekkürler bu tür aynaları sanırım ancak kestirerek yaptırabilirsin mesela en yakınındaki camcıdan rica edebilirsin. ayna bana kalırsa biraz ağır olabilir bunun yerine parlak ince metaller daha güzel durur diye düşünüyorum bunun için de takı satan yerlerde biraz gezinmek gerebilir sevgiler..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim