Ayrık dişler modaymış, hadi ordan!

Annekaz
15 Eylül 2010
6 Yorum
        madonna 
Jagger
Bugün Cengiz Semercioğlu’nun yazısını okudum. Yaşasın dişlerim moda oldu diye seviniyordu garibim dişleri ayrık ya.  Madonna’yı Jagger’ida örnek göstermiş de Tarkan’ı örnek göstermeyi unutmuş kıl oldum derken dişlerinin arasından yol geçiyordu düzelttirdi fıstık gibi oldu :)
Benim de dişlerim ayrık pek hoşnut olduğum söylenemez ergenlik yıllarımda pek çok arkadaşım bu sorunu tellerle falan çözdü ama benimkiler kaldı, bence bu dişlerin artık ‘moda olması’  biraz kendine güven duygusu ve ben böyleyimle alakası var. Tabi birde bu özelliklere sahip güzellerin ünlü olması lazım.
Dişlerin ayrık olması çirkinlik konusu değil ama ‘inci gibi dişler’ kalıbına uymuyor. Dişler için estetik operasyonlar var olan sağlam dişlere ne kadar zarar veriyor bilmiyorum ama dişler sağlamsa dünya para döküp olan sağlam dişeri riske atıp yaptırmaya gerek yok.  Jagger, Anna Paquin’de böyle düşünmüş olmalılar ki tabi kendine güvenle berabarle  yaptırma gereği duymamışlar. Bana kalırsa  güzel değil hele Anna’ya olmuyor çirkinleştiriyor..Birde dişleri ayrık olanların şanslı olduğu söylenir Bu konuda Semercioğluna sonuna kadar katılıyorum. :))
Anna Paquin

Bunu da seversin  Stüdyo mobilyalar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. zerrin dedi ki:

  Ayrik disler zenginligi temsil edermis..ve biliyor musun madonna dislerini ozellikle ayirtmisti hatta birkac unlu daha..

 2. Anonymous dedi ki:

  benim dişlerimde böyle nefret ediyorum herkesin düzgün benim neden güzel değil :(:(

 3. Anonymous dedi ki:

  benim ön dişlerimde ayrık ve bende nefret ediyorum.. :( dişini ayrımak isteyenlerde çıldırmış olmalı birkere gülümseyemiyorsun fotğraflarda sürekli azın kapalı bi şekilde gülümsüyosun özgüven eksikliği de oluyor tabikide ''Laminate Veneer'' yaptırmak istiyorum oda çok pahalı ne yapıcam bilmiyorum :(:(:(

 4. Anonymous dedi ki:

  benim dişlerimde böyle ve hiç sevmiyorum bende diğer insanlar gibi rahatça gülmek ve fotoğraflarda gülümsemek istiyorum neden ben ya neden halbuki ailemde herkesin dişleri inci gibi benm ne biçim :(:( çooook üzgünüm

 5. NUR dedi ki:

  Benimde üst en ön 2 dişimin ortası ayrık. Bende nefret ediyorum. Ben hiçbir şeyi kafama takmam ama dişlerimi kafama takıyorum. Dişlerimiz çok önemli. Konuştuğumuz bütün insanlar dişlerimizi görüyor ve benimde bir insanla konuşurken ilk baktığım yerlerden biride dişlerdirr. :[

 6. sevda dedi ki:

  arkadaşlar aynı durum bendede var ilkbaşlarda bende kafama çok takıyordum ama napa biliriz ALLAH böle yaratmış hz ALLAHIN yarattığna kusur bulmayalım şükredelim sakatdeğliz bişey değliz daha kötü durumda olanlar var bence neden ben demekdense şükredelim halimize, dua edelim dahazor durumda olanlara (bence kendinze teselli aramak istiyorsanız enbüyük tesellimiz HZ ALLAHTIR isyan etmekle eline ne geçer,ancak günaha girer RABBİMİZİ ÜZERİRZ Ama şükretmekle RABBİMİZİN sevgisini kazanır içimizi rahatlatırız ama neden ben diyerek aksi halde kendimize dahaçok sıkıntı verir içimizi karartır kendi sağlığımıza dahi zarar verirz.RABBİM bizi nefsimizin şerrinde korusun.. inanın bana dua herşeyin anahtarıdır:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim