Bayram ikramları

Annekaz
15 Eylül 2010
Yorum Yok

E o kadar yedik içtik kilolarımıza kilo kattık fotoğraflamasak olmazdı, ilk el açması baklava yani baklava yufkası falan değil bildiğiniz el açması baklava hani hamuru yoğurulan falan niye böyle üstüne basa basa söylüyorum çünkü baklava yufkası ile yapılan baklavayı ısrarla ben yaptım diyen ev sahipleri vardı :)) Bol glikozlu baklavalar kadar iğrenç değildi tabi ama yine de el yapımı değil. Yukarıda gördüğünüz servisi öyle pek mükemmel olmayan baklava ise gerçek bir baklavadır onunda başına olmadık işler gelmiş ama neticede  güzeldi.

Bayramın diğer bir zen anı ise çömlekte sarmaydı. Diyecek kelime bulamıyorum..yedik sadece maşallah..

Vee son fotoğraf bayramda nedense ısrarla cola ikramının dibine vurulurken kız kardeşime fenalık geldi yap bir kahvede içelimden sonraki 10. dakikayı görmektesiniz. Normal yaşantımıza ne yazık ki döndük mideler kahvaltıya öğle yemeğine anca alıştı..Bir kez daha söyleyeyim bayramları seviyorum

Bunu da seversin  Kurban Bayramı çocuklara nasıl anlatılmalı?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim