Bebeğiniz Yenidoğan Fotoğraf Çekimi Masalında

Annekaz
17 Aralık 2019
Yorum Yok

Yenidoğan fotoğraf çekimi son yıllarda anne adaylarının gözdesi ve cep telefonları ile çekilen fotoğraflardan fazlasını isteyen aileler için profesyonel bir fotoğraf çekim hizmeti. Poz veremeyen, her ortamda bulunamayan bebekler için her şey düşünülmüş ve yaratıcı bir hayal gücü ile harmanlanmış. 

Yenidoğan Fotoğraf Çekimi Konseptleri Neler?

Baştan şunu söyleyelim; 3 saatlik çekim süresi boyunca sınırsız konsept yapılması mümkün oluyor. Aklınıza gelecek pek çok şey de konseptler arasında bulunuyor. Bebeğiniz bir karede minicik bi koala olurken diğer karede bir yılbaşı perisine dönüşebilir. 

Sweet Dreams yenidoğan fotoğrafçısı arayan anne adaylarına onlarca seçenek sunuyor. Birçok aksesuarla zenginleştirilen konseptlere ek olarak eğer isterse anneler, bebeklerinin giymesini istedikleri kıyafeti de getirebiliyorlar.

Bir sepet ya da sandığın içine yerleştirilen yumuşacık dolgular bebeğinizin rahatsız olmasını engelliyor. Bebeğiniz için birbirinden tatlı kostümler düşünüldüğü gibi farklı renklerde kundaklar da bulunuyor. Buna ek olarak ise minik oyuncaklar, çeşitli süslemeler, şapkalar, fonlar ve daha pek çok zengin detay da konseptlerde özgürce çeşitlilik sağlıyor.

Bebekler İçin Sakıncası Var mı?

Anne adaylarının bazı konularda kaygısı olması gayet normal; fotoğraf çekimi, bulunulan ortamın hijyeni, ısısı, giydirilen kostümler… Her şeyden sakındıkları bebekleri için bu detayları düşünmeleri de gayet normal. 

Sweet Dreams Photography de bu kaygının farkında. Stüdyo ortamından kullanılan tüm kostüm ve malzemelere kadar her konuda titizlik gösteriyor. Yenidoğan fotoğraf çekimi kostümleri organik kumaşlardan yapılıyor ve yurt dışından sipariş ile getirtiliyor. Her çekim sonrası da bebek dostu deterjanlar ile temizleniyor.

Stüdyon için de aynı titizliği gösteriyorlar. Bebeklerin üşümemesi için ortam ısısı her daim 28 derecede sabit tutuluyor. Hijyen de yine bebek dostu temizlik malzemeleri ile sağlanıyor. Anne adayları için içecek ve atıştırmalık ikramı bulunan stüdyo panoromik olduğu için çekimler sırasında flaş ışık da kullanılmıyor. 

Bunu da seversin  En güncel indirim kuponları burada

 

Fotoğraf Çekimi Ne Zaman Yapılıyor ve Neleri Kapsıyor?

Bebeğiniz doğduktan ya da kuvözden çıktıktan sonraki 15 gün içinde çekim yapılması gerekiyor. Çünkü bu süre içinde anne karnınındaki esnek beden yapısına hala sahip oluyorlar. Ayrıca daha yeni yaşama alışma sürecinde oldukları için de hala çok uykulu oluyorlar. Bu yüzden onları sabit bir şekilde yakalamak da mümkün oluyor.

Yenidoğan fotoğrafçısı için Sweet Dreams Photography’i tercih ederseniz yapılacak çekim kapsamı şöyle olacak:

  • 3 saat içinde sınırsız konseptte 150 – 200 kare fotoğraf çekiliyor,
  • Bu fotoğraflar arasından 30 tanesi aileler tarafından seçiliyor,
  • Seçilen fotoğraflara doğallığı bozmayacak bir düzenleme uygulanıyor,
  • Düzenlenen fotoğraflardan bir albüm yapılıyor ve albüm tasarımı da onaylandıktan sonra baskıya iletiliyor ve 1 hafta içinde de ailelere gönderiliyor.

Siz de birbirinden güzel fotoğraflarla bebeğinize eşsiz bir anı oluşturmak istiyorsanız ve doğuma 3 – 4 ay kalmışsa sweet-dreams.net adresinden randevu almak için iletişime geçme vaktiniz gelmiş demektir. ?

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim