Bebeğinizin ayak baskısı pano olsun

Annekaz
25 Temmuz 2011
1 Yorum

Fotoğraf:accessorizeandorganize.blogspot.com

Bebeğiniz doğduğunda  ilk yapılacak işlerden birisi onun ayak izini almak olsun demiştim. Bu kelebek pano da ayak izi almanın harika  bir yolu. Minicik ayaklara tercihen parmak boyası sürülür, gördüğünüz renk karışımlarının olması için bir kaç renk kullanabilirsiniz. Kağıda gördüğünüz gibi ayak baskısını kurumadan yapıp ortasına kelebek vücudu çiziliyor çerçevelenip pano yapılıp duvara asılıyor. Alın size muhteşem bir hatıra..

ayak baskısı

Kaynak

Bunu da seversin  El şeklinde yüzüklüğünüzü kendiniz yapın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. sibel dedi ki:

    harikaaaa çokkk beğendim çokkk… oğluşum için çok istiyordum ayak izini almak her yıl o izi alıp saklamak ama bitürlü elim değmedi yapmaya… şimdi aklımdan geçenleri burda gördüm ve kesin yapmalıyım dedim :D oğlumun ilk doğumundaki ayak izini ilgili hastaneden istedim onlar fotokopisini verebileceklerini söylediler… eeeeeee geriye ne kalıyor grafikerin hayal gücü :D ilk işim o fotokopiyi taratıp pc de photoshopun özelliklerini kullanarak kelebek yapmak kalıyo :))

    paylaşım için teşekkürlerr :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim