BEBEK GELİŞİM TAKİP UYGULAMASI KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Annekaz
8 Haziran 2020
Yorum Yok

Bebeklerin hareket etmesi, konuşması ve gülmesi yalnızca ebeveynleri heyecanlandırmakla kalmıyor; aynı zamanda sağlıklı bir gelişiminin de ilk habercileri olarak kabul ediliyor. Tam da bu nedenle göz ardı edilmeden, titizlikle takip edilmesi gerekiyor. 

Ancak çocuk gelişimi oldukça kapsamlı bir konu; bunlar dışında da beslenme alışkanlıkları, uyku düzeni ve boy-kilo gelişimleri gibi çocuk gelişiminde oldukça kritik rol oynayan pek çok konu bulunuyor.

İyi bir anne-baba olma serüveninde ebeveynlerin hayatını kolaylaştırma amacıyla yola çıkan Prima Kulübü uygulaması ile bebeğin sağlıklı gelişimini pratik bir şekilde takip etmek ve kulüp üyelerine sunulan ayrıcalıklardan faydalanmak mümkün. Siz de Prima Kulübü’nün bir parçası olarak bebeğinizin gelişimini izleyebilir, uygulamanın sunduğu birbirinden özel avantajlardan ve kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Prima Kulübü üyesi anneler daha şanslı!

Prima Kulübü yalnızca bir bebek gelişim takip uygulaması değil, aynı zamanda üyelerine çeşitli fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanma şansı sunan bir platform. Uygulamanın anne-babalar için sunduğu çok sayıda özellik ve avantajlardan bazıları ise şöyle:

  • Prima Kulübü ile bebeğinizin emzirme, biberon ve katı mama beslenmelerini kaydederek beslenme alışkanlıklarını takip edebilirsiniz. Bu sayede hangi tarihte neyi ne kadar yediğini görerek beslenme şekillerinde uygun bulduğunuz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.
  • Boy kilo oranı sağlıklı bir büyümenin en önemli referanslarından birini oluşturuyor. Prima Kulübü ile bebeğinizin boy ve kilo gelişimlerini not alabilir, düzenli aralıklarla karşılaştırma yaparak bebeğinizin gelişimini yakından izleyebilirsiniz. 
  • Bebek gelişim takip uygulaması ile bebeğiniz için sağlıklı bir uyku düzeni oluşturmak mümkün. Yatış ve kalkış saatlerini kaydederek bebeğinizin en çok hangi saatlerde uyuduğunu görebilir, buna göre düzenlemeler yapabilirsiniz.  
  • Siz bebeğinizle olan anılarınızı unutmayın diye Prima Kulübü hatıralarınızı ölümsüzleştiriyor. Günlük not bölümünde ister yazılı ister fotoğraflı olarak bebeğinizle ilgili anılarınızı not edebilir; ilk gülücükten ilk adımına kadar her şeyi unutulmaz kılabilirsiniz.
  • Prima Kulübü yalnızca bebeği olan annelerin değil hamilelerin de kullanabileceği bir takip uygulaması. Uygulamanın keşfet bölümündeki zengin içerikler sayesinde gebelik sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz birçok konuda uzman görüşlerine ulaşabilirsiniz. 
  • Her ay düzenlenen çekilişle şanslı 5 kişi arasına girerek 1 yıllık bebek bezi kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Özel günler için düzenlenen diğer etkinlik ve çekilişlerden anında haberdar olmak için uygulamanızın bildirimlerini açmayı unutmayın.
Bunu da seversin  HeyPungi ile Çocuklarınız Eğlenerek Öğrensin

 

Prima Kulübü’ne üye ol, Prima aldıkça kazan! 

Prima Kulübü ebeveynler için bir bebek gelişim takip uygulaması olmaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Bebek sahibi olmanın aile bütçesinde yeni harcama kalemlerini beraberinde getirdiğini, hal böyle olunca ebeveynler için tasarrufun kaçınılmaz olduğunu unutmayan Prima Kulübü, harcadıkça kazandıran ödül havuzu sistemiyle karşınıza çıkarak bütçenize katkıda bulunuyor.

Peki uygulamanın ödül havuzundaki hediyelere sahip olmak için ne yapmak gerekiyor?

İstediğiniz ödüle sahip olmak için yapmanız gereken tek şey satın aldığınız Prima ürünlerine ait fişlerin fotoğrafını çekerek uygulamaya yüklemek. Üstelik bu, yalnızca anlaşmalı marketler için değil, tüm mağazalardan yapacağınız alışverişlerde geçerli. En geç 3 iş gününde onaylanan fişler incelendikten sonra kalpleriniz hesabınıza yükleniyor. Kalpler biriktikçe de ödül havuzundan dilediğiniz ödüle kavuşabiliyorsunuz. 

Ödülünüzü seçip adres ve telefon bilgilerini eksiksiz girdiğiniz takdirde Prima Kulübü’nden seçtiğiniz hediyeler kapınızın önüne kadar geliyor. 

Prima Kulübü ebeveynlere yalnızca birkaç tıkla kalp biriktirme fırsatı da sunuyor. Uygulamanın ana sayfasında yer alan anketlere katılarak, önerilen videoları izleyerek veya uygulamaya her gün giriş yaparak da Prima kalpleri kazanabilirsiniz.

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.