Bepanthol cilt bakım kremi

Annekaz
19 Eylül 2015
Yorum Yok

Bepanthol kremin bende anısı çok oğlum dünyaya gelince tanıştım çnce meme çatlakları sonra pişikler derken evin bitip bitip yeniden alınan kremlerimden oldu. Doktorların bile reçeteye yazdığı krem pişikten kuruyan ciltlere peeling sonrası yoğun bakımdan yanıklara kadar kullandık Bepanthol kremi.

Yoğun dokulusundan plusına kadar bilirim. Bepanthol cilt bakım kremi ise daha hafif yapısı ile tüm ciltler için. Verdiği nemle anında rahatlatıyor kuruyan gerilen bir cildi bile yağlandırmadan yatıştırıyor. İster tüm vücudunuza ister sadece elinize ve yüzünüze kulllanabilirsiniz.

Güneş yanıkları sonrası çook kullanmışımdır fiyatı da oldukça uygun. Gece yüzümü yıkadıktan sonra çok az sürüyorum birazcık bekleyip yatıyorum. Kokusu rahatsız edici değil. Cilt kremi çabucak emiyor. Kremin 100 gr lık dev boyutu 25 TL tüm aile için süper :)

 

 

Bunu da seversin  Saçlarını boyamayı bırakan kadınlar - Beyazlarınızı sevin
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim