Purnem Sarı kantaronlu ve Zeytinyağlı el kremi

Annekaz
12 Haziran 2014
Yorum Yok

Sizi bilmiyorum ama nemlendirici el kremi benim hayatımın bir parçası çok şükür çok kuru bir cildim yok ama yine de sürekli su sabun deterjan derken eller neme ihtiyaç duyuyor Purnem’in Sarı kantaronlu ve Zeytinyağlı el kremi ile tanışalı yeni oldu oldu olmasına ama o kadar çok beğenildi ki taşınma sırasında yardıma gelen kızkardeşim kreme el koydu.

Kız kardeşim’in çok kuru elleri var sürekli krem kullanır günde 7- 8 kere ellerine nemlendirici krem sürüyor sürmediğinde çatlamalar oluyor elleri kupkuru ve tabiri caizse beyaz beyaz dökülüyor. Purnem’in Sarı kantaronlu ve Zeytinyağlı el kremini çok beğenip el koydu. Sarı Kantaron iltihap giderici ve yara iyileştirici özelliği ile bilinen en etkili şifalı bitkilerden Purnem’in de sarı kantaronlu kremi ile oldukça iddialı ben kremi çok beğendim ama asıl ihtiyacı olan kuruyan elleri ile başı belada olan kız kardeşimdi .. kremin bitmek üzere olduğunu çok severek kullandığını ve sabah ve akşam olmak üzere günde sadece iki kere kullandığını söyledi. Bitince de tekrar almayı düşündüğünü de belirtti..

Sarı kantaronlu ve Zeytinyağlı el kremi hakkındaki daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz..

Ürünün fiyatı 25 liradır..

sarı-kantaron-kremi

Ayrıca PURNEM Sihirli Mavi İlknur’un etkinliğine birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerle destek olmuştu kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum..

Bunu da seversin  Oriflame: The one rimel, krem far ve eyeliner
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim