Bir kadına 8 ayakkabı yeter mi?

Annekaz
4 Temmuz 2013
Yorum Yok

Kadınlar arasında ayakkabı tüketimi çılgınlığı kabul edelim vardır. Maddi durumu da el veriyorsa senede bir kere bile giymediği hatta giymeyeceği ayakkabıya bir maaş yatıran hanımlar aramızda dolaşıyor :) kadınların ayakkabı ekonomisine can vermesi bir yana evdeki dolapların giyilmeyen ayakkabılarla dolup taşması ne kadar akıl karı.. Peki ben Emma’nın sadece 8 ayakkabısı olduğuna inanıyorum mu hayır. ha belki 8 cins ayakkabısı vardır o ayakkabıların da değişik renkleri ve çeşitleri olabilir.. Peki neymiş bu her kadına yetecek 8 ayakkabı o da hazırladığım fotogaleride..

emma watson

ayakkabı-galeri

26 milyon sterlinlik servetiyle en çok kazanan genç oyuncu ünvanına sabihi Emma Watson (23) sadece 8 çift ayakkabısı olduğını açıkladı. Bir grup gencin hayranı oldukları “The Bling Ring”te rol alan Watson insanların neden daha fazla ayakkabıya sahip olduklarını anlayamadığını söyledi.

Watson “Benim 8 çift ayakkabım var. Bana bu kadar ayakkabı yetiyorsa herkese yeter!” dedi.

Paris Hilton’un evinde çekildiğini söyleyen Watson ünlü yıldızı fazla ayakkabısı olduğu için eleştirdi.

Genç oyuncu “Paris’in bi oda dolusu ayakkabısı vardı. Çoğunun üstünde fiyat etiketi duruyordu. Bu kadar ayakkabıyı asla giyemez! İnsan ayakkabıya neden bir servet yatırır ki?” dedi.

Bunu da seversin  İki renkli çorap nasıl yapılır
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.