Blogger Magazin dergimiz Flormar Röportajım

Annekaz
21 Kasım 2014
Yorum Yok

Biliyorsunuz Blogger Magazin dergisi çıkardık, derginin tasarımı ve pek çok yazı ve röportaj bana ait tabi ki arkadaşlarımın destekleri ile de ortaya güzel bir yayın çıktı. Online dergi hazırlaması çok kolay değil ama ben Bloggerlar için özellikle kozmetik bloggerlarının çok sevdiği bir firmayla Röportaj yaparak başlamak istedim ilk sayıya.. çok soru sordum :) kısa bir yazı olmadı çok meraklıyım..

Flormar kozmetik firması yenilikçi ürünleri, Türkiye ve Dünyada açtığı mağazalarla son yıllarda oldukça büyüyen bir firma.

Flormar Türkiye’deki bloggerlarla sürekli çalışıyor peki Flormar hangi şartlarla bloggerları destekliyor? Sosyal medyayı nasıl kullanıyor yaptığı yarışmalar anketler ve ürün gönderimleri ile neler kazanıyor? Diğer firmalara nasıl örnek oluyor?  İnstagram, facebook, yotube hangisi onlar için çok önemli.. ben sordum Flormar cevapladı röportajı okumak için online dergimizin 35. sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

flormar jöportajı flormar röportaj2 flormar röportaj3

 

 

 

Bunu da seversin  Makyajın Gücü!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim