Flormar Dipliner ve mascara!

Annekaz
19 Haziran 2014
Yorum Yok

Bizim zamanımızda bu kadar çok makyaj malzemesi yoktu bizden önce çok azdı mesela annemin bir ruju hem ruj hem de allık olarak kullandığını bilirim biz yine far paletlerini gördük  lakin kızlarım  ne paletler gördü ne bazlar ne matlaştırıcılar. Makeup And Girls kızlarımın blogu makyaj deneyimlerini kullandıkları ürünleri forumlarına yazıyorlar. Flormar da benim ve kızlarımın severek kullandıkları markalardan birisi hem çok kaliteli hem fiyatları uçuk değil hem de pek çok yerde mağazaları sayesinde ürünlerine kolayca ulaşabiliyoruz. Ojeden rimele fondotenden BB kreme kadar herkesin mutlaka çok seveceği kendie yakıştıracağı ürünleri mevcut.

Son bir kaç ayda Flormar son çıkardığı serisi ile bloglarda ve makyaj dünyasında fırtına gibi esiyor. Bugün Flormar’ın dipliner ve Crazy Look mascararını deneyen kızıma ayırıyorum bu köşeyi. Crazy Look mascarayı çok beğendik siyah neredeyse bitmek üzere Crazy Look mascaranın çılgın renkleri de var.

flormar Crazy Look mascara

flormar diplinerYazının tamamını okumak için Flormar Dipliner ve Crazy Look Mascara
 

Bunu da seversin  Flormar Flash Velvet Powder inceleme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim