Bloglar yarışıyor saçmalığı

Annekaz
29 Ekim 2010
5 Yorum
 Bloglar yarışıyor diye bir yarışma var daha doğrusu yarışma olduğunu iddia eden bir site, geçen senede vardı aynı site  yalnız onda hediye 24 bin liramıydı öyle bir şeydi hatırlamıyorum vermedikten sonra isterse 100 bin lira yazsın. Bir yarışma yapılırken bakın bakalım kim yapıyor ben baktım kimin yaptığını göremedim künye yok onu geçtim profil yok, hediyeler büyük sponsorların sitelerine bakın tek bir şu yarışmanın sponsoruyuz diye uyarı ileti logo vs yok, hatta bazıları “yok böyle bir şey kardeşim” diye açıklama yaptı. Yarışma sayfasının kendine hayrı yok böyle dandik bir site ile yarışma yapılmaz, oylama nasıl olacak telepatik sistemler kullanılacak sanıyorum, bunun da üstünü çizdik. 
Eh gerisi size kalmış artık her sene logo değiştirip değiştirip yarışma düzenliyorum diye ortaya çıkan herkese güvenip katılırsanız sizin bileceğiniz iş..
Bunu da seversin  Büyük kaybedenler..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. kubra zeynep kara dedi ki:

  merhaba:)
  gerçekten çok yararlı bir paylaşım olmuş. dikkat etmek lazım .
  çok öpüyorum:))

 2. C!lekl! ♥ k!z ♪ Belgium ♫ dedi ki:

  haklısın ben de uyardım bır kac arkadası, tam bır fıyasko. yarısma adı altında kandırmaca….

 3. ev günlüğü dedi ki:

  ben yanlışmı gördüm yoksa sende bu yarışmaya katılmışmıydın senin düşündüklerini bende düşündüm aklıma geldi ama benim blog dünyasında yeni olduğum için birde herkes katılmış bende eksik kalmayım diyerekten katılsım
  ama uyarılarını dikkate alacam sağol var ol

 4. Mert Canatan dedi ki:

  Hocam bakalım, sitede yazdığına göre yarın oylama başlayacak. Mart'a kadar sürecek. Neyin ne olduğu belli ama sahte organizasyon düzenleyen kolpacı arakdaş işin sonunu nasıl kıvırıcak meraktayım.

 5. ilcihan ersöz dedi ki:

  Aynen katılıyorum size en basiti profili yok..sizin dedikleriniz dışında benim dikkatimi çeken isim ve parola zorunluluğu hiç güven verici değil..ayrıca insanların duygularını,heveslerini istismar ediyorlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim