Carte d’Or lezzeti ramazan finali yarışması

Annekaz
11 Eylül 2011
3 Yorum

Birinci ve İkinciBengü ve Nurcan

 Bugün Carte d’Or’un lezzeti’i ramazan etkinliği için finalist blocularla yarışmak için bir araya geldik. Yarışma dediğime bakmayın, yarışma ikinci planda kaldı blogcularla güldük eğlendik yedik içtik gerçekten çok güzel bir gündü. Kimler vardı kimler, Ankara’dan Asiye Hanım dışında bütün finalistler ordaydı kendisi uçağı kaçırmış. Bol bol kulaklarını çınlattık. İzmir’den Müberra Bağcı, Yarışmada olmamasına rağmen Cafeportakaldal’dan Bahar ve tatlı kızı bizi yalnız bırakmadı, İzmir’den Yıldız Çalışkan, Neşesi ve enerjisiyle güne neşe katan Derya, Güllaç topları ile finalin tek erkek blogcusu Hidayet,  Sonuçlara gelirsek Nurcan’ın gram gram kuyumcu edasıyla tartıp ölçüp biçtiği Nuralp tatlısıyla birinci oldu :) kendisi tatlısını yaparken bir dakika rahat bırakmadık :D Bengü Hanım Fıstık arası peynir helvalı  dondurma ile ikinci oldu, ben ise bir türlü donduramadığım hindistancevizli dondurma kızartmamla üçüncü oldum.

 

Aksilikler olmadı değil Derya’nın ganajı istediği gibi olmadı, Müberra Hanım’ın tatlısı tam donmadı , dolapların kapakları çok sık açılıp kapandığı için benim dondurmam da benim için hüsranla sonuçlandı. Lakin yine de 3. olması beni çok şaşırttı diyebilirim. Bu güzel günü organize eden Carte d’Or’a ve muhteşem ekibine çok teşekkür ediyorum. Aşağıda bir kaç fotoğraf görebilirsiniz ama hepsi bu değil yakında Carte d’Or’un kendi sitesi için çekilen Profesyonel fotoğrafları da elime geçer geçmez ekleyeceğim. Çünkü kendi tarifimi hiç çekmemişim çok güzel bir tabak olmuştu :P

Bunu da seversin  Örgüden türban şapka
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. ozgul dedi ki:

  tebrikler…..

 2. derya dedi ki:

  Canım benim seni yakından tanımak çok keyifliydi.Tekrar tebrik eder
  başarılarının devamını dilerim.Dün gece 23:30’da girdim eve tabanla
  rım zonkluyordu.Seninde aynı durumdaydı ayaklar:))Cep numaralarımı
  vereyim sana bulunsun sende bana yazarsan sevinirim öpüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim