Bonus sahiplerine MADAME COCO mağazalarında 6 taksit!

Annekaz
30 Ekim 2015
Yorum Yok

Bonus kart sahibi olanlar hemen her alanda avantajlı olmaya devam ediyor. Bonus’un işbirliği içinde olduğu değerli markalar arasında Türkiye’nin en beğenilen tekstil markası Madame Coco’da yer alıyor.

Bonus’un kullanıcılarına sunduğu cazip fırsatlar sayesinde, Bonus kart sahipleri, zevkli ürünleriyle dikkat çeken Madame Coco mağazalarından oldukça avantajlı alışveriş yapma imkanına sahip oluyor.

Bu kampanya kapsamında Garanti Bonus kart sahipleri, 31 Aralık 2015 tarihine kadar Madame Coco mağazalarından yapacakları alışverişlerinde 6 taksit avantajından yararlanabiliyor. Böylece Madame Coco’da beğendikleri ve evlerinde kullanmak istedikleri ürünleri 6 taksitle satın alma fırsatı buluyorlar.

Siz de Madame Coco mağazalarında beğendiğiniz ürünlere daha uygun ödeme koşullarıyla sahip olmak istiyorsanız, Bonus’un bu cazip kampanyasından yararlanabilirsiniz. Madame Coco’da 6 taksit fırsatından faydalanmak için Bonus kredi kartına sahip olmanız yeterli.

Kampanya süresi boyunca Madame Coco mağazalarından peşin fiyatına yapılan taksitli alışverişlerde Bonus kart sahiplerine özel olarak 6 ay vade uygulanıyor. Bonus kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde POS üzerinde tek taksit seçildiğinde banka tarafından 5 taksit ilave ediliyor. Ödeme yaparken, mağaza yetkilisinin bu ilave seçeneğini seçmesiyle 6 taksit fırsatından yararlanmış oluyorsunuz.

Madame Coco kampanyası tek seferde yapılan 150 TL ve üstü alışverişlerde geçerli olmakta. Ancak bu kampanya sadece Madame Coco mağazalarında geçerli. Markanın internet sitesinden yapacağınız online alışverişlerde bu kampanyadan yararlanılamıyor.

Kampanyadan Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Garanti Bonus Bussines, Miles&Smiles, Miles&Smiles Bussines, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve PTT Bonus kartına sahip olanlar faydalanabiliyor.

Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Denizbank ticari kartlar, ING Bank ticari kartlar ve kontör kartları ile bu kampanyadan yararlanılmıyor.

Flexi kart sahiplerinin kampanyaya katılması için Garanti Bankası sistemindeki cep telefonu üzerinden “EVET MADAME COCO” yazıp bir boşluk bırakıp, kartlarının son altı hanesini yazıp 3340’a göndermesi gerekiyor. Flexi Kart kullanıcıları SMS yanıtı geldikten sonra kampanyadan yararlanabiliyor.

Bunu da seversin  Black Friday'de Ne Alınır?

Bonus’un hem bu kampanyası hem de devam eden diğer fırsat ve hizmetleri hakkında bilgi almak için Bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim