Anneler Günü’nün en güzel hediyesi

Annekaz
27 Mart 2015
4 Yorum

Dünyanın en tatlısı benim annem. Herkes bu cümleyi kurar çünkü anneler fedakardır, anneler çalışkandır, anneler dünyadaki en güzel eserleri olarak çocuklarını görürler hem de yaşı kaç olursa olsun.

Anne olduktan sonra biraz daha iyi anladım annemi, hastalanıp aylarca hastanede yattığında bile aklının hep bizde olduğunu,  ameliyatından sonra uyandığında ilk bizi sorduğunu çok iyi biliyorum. Emekliliği bedeli olmayan paha biçilmez bir duygu annelik, anneler günü de belki de yılın en duygusal günü.

Özenle hazırlanan kahvaltı sofraları , en güzel hediyeyi seçebilmeniz için düzenlenen Bonus fırsatları,  o güne özel anneler günü kampanyaları, alınan mis kokulu çiçekler, bazen dışarıdan kopartılıp getirilen minicik ellerden bir kaç dal papatya işte hepsi bu çünkü siz annenize ne alırsanız alın karşılığını ödeyemezsiniz.. Sadece o gün annenizi mutlu edebilirsiniz.

Anneler günü yaklaşırken siz şimdiden düşünmeye başlayın, hediyenin küçüğü büyüğü olmaz ama hatırlanmak da güzel duygu,  3 çocuk annesi olarak bunu biliyorum.

anneler günü

Önce hediyenizi seçin, annenizin ihtiyacı, yaşı, zevkleri önemli tabi bu konuda babanızdan tüyo, hatta maddi destek alabilir hediye seçimi konusuna teyzenize danışabilirsiniz zira teyze anne yarısıdır:) Geriye kalan annenizin elini öpüp kocaman sarılıp canım annem demek..

Ve anneniz hayattayken sık sık annenize sarılın, canım annem demek için anneler gününü beklemeyin..Zira bugünü boğazında düğümle eski günleri anarak ve ‘keşke’  diyerek iç geçirenler var..

Anneler gününüz Kutlu olsun..

Bunu da seversin  Anneler Gününüz kutlu olsun!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Senem dedi ki:

  Şimdiden düşünmekte fayda var :)

 2. bademlebuduk elif dedi ki:

  eşime mail olarak atıyorum bu yazıyı :)))

 3. emine kanak dedi ki:

  Simdiden dusunmek lazim anca karar veriliyor ;-)

 4. ayşegül dedi ki:

  Ne güzel bir yazı.. Ellerine sağlık annekaz :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim