Boş Zamanlarınızı Örgü Ve El İşi Örnekleri İle Değerlendirin

Annekaz
12 Mart 2017
Yorum Yok

Ev işlerinden, çocuklardan ve diğer günlük işlerden arta kalan boş zamanlarınızda el işi yaparak vakit geçirebilirsiniz. Çok farklı el işi çeşitleri ve tekniklerini bulabileceğiniz 1yumak örgü modelleri ve el işi sitesinden modeller bulabilirsiniz.

1yumak Örgü Modellerinde Ne Tür El İşleri Bulabilirim?

Her türlü yün, örgü, dantel, etamin, tığ oyaları, amigurumi oyuncak yapımı örnekleri, lif modelleri ve lif örnekleri için detaylı anlatımlar bulunmaktadır. Yünden kazak, ceket, yelek örnekleri ve uygulamalı anlatılışı ile çok rahatlıkla örnekleri çıkarabilir ve en güzel şekilde giyebilirsiniz. İster kendinize örün, isterseniz çocuklarınıza örüp giydirin, rengârenk yünlerden çeşit çeşit örgüler örebilirsiniz.

Etamin işi ile çok güzel seccade örnekleri bulup kızlarınızın çeyizine seccade işleyebilirsiniz. Dilerseniz etamin işi tekniği ile havlu işleme, namaz örtüsü işleme yapabilirsiniz. Etamin işi tekniğinin ayrıntılı anlatımı sayesinde rahatlıkla yapabilir ve birbirinden güzel seccadeler işleyebilirsiniz.

Bebekleriniz için örgü battaniye yapmak isterseniz, harika battaniye örnekleri arasından seçim yaparak kız veya erkek bebekleriniz için battaniye modelleri bulunur. Bebek patikleri, yeni modellerle yapılmış ayakkabı şeklinde, sevimli hayvan figürleri ile yapılmış patikleri bebeğinizin minik ayaklarına giydirebilirsiniz. Çok özel erkek bebek yelekleri ve bebek patikleri  arayışlarınıza harika örnekler bulabilir ve bu örnekleri örerek serin havalarda bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Örgü sitemizde örgü teknikleri ayrıntılı şekilde anlatılmaktadır. Aradığınız her örneği bulabilir ve ilmek ilmek yapılışını tariflerle anlayarak örneği çıkarabilirsiniz. Hiç örgü örmeyi bilmeyen bir kişi bile açıklayıcı anlatımı sayesinde rahatlıkla örgüyü yapabilir.

Vaktinizi Değerlendirin Boşa Vakit Geçirmeyin

El işlerini yaparak hem boşa vakit geçirmemiş olursunuz hem de aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Kendinizin ve çocuklarınızın giyeceklerini örerek, işleyerek hazır kıyafete para vermemiş olursunuz. Çocuklarınızın oyuncaklarını kendi ellerinizle hazırlayarak onları sevindirebilirsiniz. Çeyizlerini hazırlayarak yaptıklarınızı yıllarca hatıra olarak saklamaya olanak sağlayabilirsiniz.

Bunu da seversin  Baykuş Krallığı Efsanesi

 

Daha Fazlası İçin : 1yumak.com | Tığ İşi İğne Oyaları Ve Lif Örnekleriweb sitesini ziyaret etmelisiniz.

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.