Bu poz internette rekor kırdı

Annekaz
19 Mart 2011
3 Yorum
Bu fotoğrafı facebook sayfama girenler iyi hatırlayacaklar, sadece benim sayfamda değil binlerce facebook sayfasında gösterildi ve milyonlarca kere paylaşıldı. Bu fotoğraf internette dakikada 600 kez görüntüleniyormuş zira bugün Takvim Gazetesi ana sayfasında bu muhteşem poza yer vermiş. 
Bu ilginç fotoğrafın çok geniş bir sosyolojik tartışma boyutu var, adamın o şekilde poz vermesinden tutun, kadının razı olması hatta mutlu görünmesi, fotoğrafçının poz için ikna etmesi ya da razı olması, size ne kardeşim isteyen istediği pozu verir deyip  bu fotoğrafın internette dolaşmasını özel hayata saldırı olarak görenleri yani her yönden tartışılabilir.
Ama öyle yada  böyle bu fotoğrafı ya fotoğraftaki şahısların kendileri ya da fotoğrafçı ya da muzip yardımcıları internet ortamına taşıdı ve kocaman bir mesele oldu..Ben de bize ne kardeşim diyenlerdenim, lakin artık ipin ucu kaçıp basılı medyaya da yansımış ne diyelim Geçmiş olsun :)

Bunu da seversin  Blogger için DNS numaraları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. ODİL SEZEN METİN dedi ki:

    :)))) Ben ilk kez gördüm:)))

  2. yasemin dedi ki:

    Düzmece olduğunu düşünüyorum. Gerçek olma ihtimali bile tüylerimi diken diken ediyor…

  3. Esce dedi ki:

    iğrenç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim