Burası Türkiye

Annekaz
19 Ekim 2011
3 Yorum

Sabah pırıl pırıl parlayan güneşle uyanır, şarkı mırıldanarak çocuklarınız için kahvaltı hazırlarsınız onları öperek uyandırır kahvaltısını yaptır saçlarını toplar kurdelesini takarsınız  kocanızı kızınızı servise bindirip uğurlarsınız 10 dakika sonra bir patlama olur ve ölürler.

Bir oğlunuz olur saçlarını okşamaya kıyamazsınız şiddetti öğrenmesin diye silahlardan uzak tutar yokluk içinde kıt kanaat büyütürsünüz askere gider o hayatında görmediği silahlardan biriyle vurulur ve ölür.

Kızınız liseyi bitirmiştir tek amacı iyi bir üniversiteye girip geleceğini kurtarmaktır bunun için çok çalışır yetmez bulur buluşturur dershaneye gönderirsiniz dersin ortasında bir saldırı düzenlenir ve tek derdi geleceği olan  kızınız ölür.

Oğlunuz askerliğini bitirip memleketine dönmüştür şimdi amacı bir iş sonra da belki bir evliliktir. Ankara’nın orta yerinde bir kuruyemişçide iş bulur çok mutludur sabah işinin ilk günü için evden çıkar daha işe başlayalı bir kaç saat olmadan büyük bir gürültüyle patlama olur ve oğlunuz ölür.

Bunlar memlekette olurken Bu olayları gerçekleştirenlerin başı cani  İmralı’da paşalar gibi bakılmaktadır. PKK yanlısı siyasi partisi de artık meclistedir..  ve bu bir senaryo değil yukarıda yazılan her paragraf gerçek bunlar gibi binlerce olay var. İsteyen istediği kadar göz yaşı döksün intikam naraları atsın vatan sağolsun desin  ya da demesin biz artık Türk halkı olarak sözlerden vaatlerden planlardan operasyonlardan çok daha büyük şeyler bekliyoruz, biz artık PKK’nin kökünün kurutulmasını liderlerinin kellelerini istiyoruz… Başbakan konuşacak bakanlar konuşacak hep aynı cümleler artık bu yara sarılmaz..

Bunu da seversin  Hamileler sokağa çıkmasın!
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. 0536 5108714 dedi ki:

    Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. Bu pisliklere birinin dur demesi lazım artık. Onca anne yüreği neden yansın? Nedir bu kudurmuşluk…!!! Allah belasını versin hepsinin!!!

  2. elif gürüs dedi ki:

    Tüm kalbimle katılıyorum terörist başlarının kellerini istiyorum.

  3. Nesliname dedi ki:

    Sözlerin bittigi noktadayiz malesef Allah hepsinin belasini versin insallah…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim