Eğitim Zaiyatı

Annekaz
17 Şubat 2011
Yorum Yok
Birazcık üst rütbeli askerler için ( dikkat edin TSK demiyorum!) erlerin canının hiç değeri yok, çünkü onları analar doğurmadı onlar klon askerler. Labaratuar ortamında üretildiler, o yaşa gelene kadar hep askerlik ve savaş için eğitildiler. Anaları, devlet için gönderiyoruz diye avunup avucuna kına yakmadı göz yaşlarıyla sarılıp uğurlamadı nişanlısı sözlüsü sevdiği arkadaşı dostu olmadı , yoksa böyle testi gibi atış taliminde kullanılırmıydı hiç?
Şu anda Üst rütbeli askerlerin yüzde 10’u içerde, suçlu veya suçsuz bilmiyorum ama benim şu gördüğüm görüntü dehşet! Anneler öpüp koklayıp askere yollasın dengesiz yüzbaşının teki benim çocuklarımı atış taliminde kullansın eli kaysın tansiyonu düşsün dengesini kaybetsin çocuğumu vursun ee sonra efenim “Vatan Sağolsun eğitim zaiyatı” yok ya! 
Ben bu kareleri gördükçe dinledikçe askerden soğurum 2+2=4 şu anda askere gitmek için hazırlananlar ve evlatlarını göndermek zorunda kalan annelerin psikolojisi nasıl olur sizce.. TSK’yı halka karşı soğutmak suçtur ve cezası vardır onun için insanlar susarlar bu görüntülerden sonra aslında tek kelime etmeye gerek bile yok. Bir yüzbaşının yaptığı Türkiye’nin ordusuna elbette mal edilemez ama ordu da içlerinden bu insanları ayıklamalı ki çocukları askerde olan ailelelerin içi birazcık rahat etsin.. ve artık şu memlekette insana biraz değer verilsin.
Bunu da seversin  Gebe Kalmak ve Düşükleri Önlemek için Ozon Tedavisi Yöntemi
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim