Caillou Tiyatro sahnesinde

Annekaz
7 Ocak 2011
Yorum Yok

Fransız yazar Christine L’Heureux ve çizer Helene Desputaux’nun yarattığı Caillou ( Kayyu ) Tiyatroya taşınıyor.

Caillou kelime anlamıyla çakıl taşı demekmiş, kel ve sade yapısına rağmen dünyada milyonlarca hayranı var, Bu hayranlık tabi her anlamda paraya dönüştürülüyor öyle de olması gerek. Şimdi Caillou Ankara’da sahneye çıkmaya hazırlanıyor Lisans haklarını alan Kukla Karagöz Derneği bir müzikalle 2- ile 8 yaş arasındaki çocuklara güzel bir gösteri hazırlamış.

9 Ocak pazar günü Ankara Büyükşehir Belediyesi tiyatrosunda gala yapılacak, tepkiler inanılmazmış Caillou gören çocuk eve götürmek istiyormuş  :) Sömestir döneminde Türkiye Turnesine de çıkılacağı söyleniyor  Afyonkarahisar, Aksaray, Gaziantep, Kocaeli, Adapazarı, Kahramanmaraş, Eskişehir, Bursa, İstanbul, İzmir ve Adana’da da sahne alacakmış.

Bu arda sömestirde çocukları gösteri sanatlarıyla ödüllendirmek isterseniz Pinokyo, Ben10 ve devlet tiyatrolarındaki oyunları kaçırmayın derim. Özellikle devlet çocuk tiyatrolarında oyunlar 4 lira gibi sudan ucuz bir fiyata sergileniyor ve tıklım tıklım oluyor bir hafta öncesinden biletler tükeniyor benden söylemesi.. Devlet tiyatrolarına biletleri mybilet.com’dan alabilirsiniz. Pinokyo ve Ben10 için biletler biletx’den satılıyor..

Bunu da seversin  Hugo Boss Numune evinize gelsin
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim