Çocuklar için Youtube

Annekaz
6 Mart 2010
Yorum Yok
Yoksa anneler için mi demeliydim :)) Youtube ülkemizde yasaklı. Yasağı getiren videolar bir yana içerisinde sakıncalı içerikler yok değil. Çocuklar zaten  bilgisayar başına kontollü oturtulmalı fakat çocukların seveceği belki bir şeyler öğrenebileceği eğlenceli vakit geçirebiliceği binlerce video bulmak mümkün peki bu videolar en güvenli nerede izlenir? Tabiki Kideos.com’da Kideos çocuklar için hazırlanmış yaşlarına göre kategorilendirilmiş harika bir site içinde,  film ve çizgi filmlerden kısa parçalar, eğlenceli, komik videolar bulunuyor. Mesela ülkemizde çocukların severek izlediği Caillou ( Kayu ) cizgi filminin videolarından onlarca var. 
Çocuklarınız çok küçük olsa bile bu siteye takılabilir, 2 yaşındaki bebeklerden 9-10 yaşa kadar bütün çocukların özgürce vakit geçirebileceği güvenli bir site..ve tabiki ingilizce..Site youtube üzerinden yayın yaptığı için videoları göremiyor olabilirsiniz. Eğer sorun buysa çözüm de bu..
Bunu da seversin  Maskeleme bandından poşet bağı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim