Çocuklar için Rahat ve Kullanışlı 5 Giyim Önerisi

Annekaz
6 Kasım 2015
Yorum Yok

Her anne babanın hayatının en değerli varlıkları olan çocuklarını giydirirken de özenli davranmak, onları koruyup, bir yandan da mutlu etmek son derece önemlidir. Bu yüzden çocuklar için rahat ve kullanışlı parçaları seçmek gerekir. Çocuk giyim üzerine farklı parçalar tasarlayan birçok marka olsa da onları mutlu edecek seçenekler için önerilerimizi de göz önünde bulundurabilirsiniz.

civil-civil-renkler

Cıvıl Cıvıl Renkler

Çocuk giyimde öncelikli tercihlerinizi cıvıl cıvıl renklerden yana kullanmanız, çocuğunuzun içinden fışkıran enerjiyi dışarı da yansıtmasını sağlayacaktır. Bu yüzden en çok çocuklara yakışan pembe, mavi, yeşil, sarı, turuncu, mor gibi pek çok rengin en göz alıcı tonlarını daha sık kullanabilirsiniz. Böylece çocuklarınızın da giydikleri ile mutlu olmalarını sağlamış olursunuz.

yumusacik-kumaslar

Yumuşacık Kumaşlar

Çocuk giyimde rengarenk seçimleri yapmak kadar önemli bir diğer konu ise çocuklarınıza gün boyu rahat hissettirecek, yumuşak kumaş ve dikişleri tercih etmektir. Özellikle çocuğunuzun tenine doğrudan temas eden iç giyim ürünlerinde pamuklu ürünlerden şaşmamak, dış giyimde de cilde nefes aldıran pamukluları sıklıkla kullanmak son derece önemlidir.

konforlu-parcalar

Konforlu Parçalar

Çocuğunuz için alışveriş yaparken unutmamanız gereken bir diğer ayrıntı da çocukların ne kadar hareketli olduklarıdır. Bu yüzden giydiklerinin de rahat hareket etmelerine imkan verecek esnek kumaşlara sahip olması son derece önemlidir. Bunun için rengarenk taytlar ve esnek kumaşlara sahip tişörtler tercih edebilirsiniz. Tchibo çocuk giyim ürünleri, cazip fırsatları ile bu konuda size fikir verebilir.

Rahat-Ayaklar

Rahat Ayaklar

Çocukların hareket kabiliyetini arttıran spor ayakkabılar, hemen her durumda tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerdir. Hem ortopedik açıdan ayağın farklı şekillenmesini engelleyen hem de çocuğunuzu kusursuz bir rahatlık sunan spor ayakkabılar, kız erkek fark etmeksizin her çocuğun favorisi olacak. Ayrıca spor ayakkabılar farklı renklerle kombinlenebilir oluşlarıyla da geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.

 

Zamansız Desenler

Çizgiler, çiçekler, geometrik şekiller… Her zaman her çocuğun çok sevdiği bu klasik desenler, çocuklarınızın uzun süre giyebileceği joker parçalar olacak, çocuklar kendilerini bu desenler içinde rahat ve iyi hissedecektir. Ayrıca hiçbir dönemde modası geçmeyen bu eğlenceli desenler, sonradan gelen kardeşlere dahi saklanabilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.