Dikkat! bu bir Josh Hollaway yazısıdır

Annekaz
24 Mayıs 2010
1 Yorum

Josh Hollaway namı diğer Sawyer ya da James Ford itiraf ediyorum ilk defa Lost'ta izledim, daha sonra Whisper'da da hayran kalsam da Kabul etmek lazım Lost'un parlayan yıldızıydı. İlk başlarda yakışıklı ama gıcığın teki yargısı ilerleyen sezonlarda yerini hayran ve duygulu gözlere bıraktı. Demiştim ya tekrarlarını izliyorum diye arap saçına dönen dizide Hurley'le beraber tek sade kalan çizgisini koruyan karakterdir, hım belki bir de Desmond

Youtube de onlarca videosu var, hele bir  'son of a bitch' videsou var ki..* ya küfür bir insanın ağzına bu kadar mı yakışır :D zaten dizi boyunca ağzından düşürmediği en okkalı küfürdü, bu karakteri kesinlikle özleyeceğim.

Josh Hollaway 20 Temmuz 1969 Kaliforniya doğumlu evli ve Java adında bir kızı var. Josh Hollaway'in karısı Endonezya asıllı Yessica adında bir hanım. Hollaway'in yüzündeki kocaman güzel gülümse karısının eseriymiş ve çok mutlularmış, tamam kabul ediyorum yakışıklı Sawyer'in Kate gibi çilli bir güzel ya da Juliet gibi sarışın bir hanımla kafamızda canlandırsakta onlar birbirlerini beğenmişler sade bir plaj düğünü ile evlenip bir de çocuk yapmışlar e daha ne olsun..Zaten Juliet de Kate de cinsel tercihleri yüzünden Josh Hollaway yüzüne bakmazlardı emin olun.. gerçi Yessica bi kitap yazsa hani Sawyer'i nasıl tavladım diye dünyadaki kadınların yarısı alır :) Diğer yarısı Oprah'ın zayıflama sırlarını okumakla meşguldür bitsin alacaklar..

 * Son of a bitch videosu aşağıda istemeyen izlemesin sonra küfürlü video eklemişsin diye beni topa tutmayın :)
Josh karısı ve bebekleri..
 

Yazının devamı için tıkla..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Mehtap Aydın dedi ki:

    hahahahhaha….
    süperdi ya video.

    ama hakkatten bu kadın bu adamımı tavlamış diyo insan kendi kendine…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim