Lost’tan bir hatıra ister misiniz?

Annekaz
23 Mayıs 2010
Yorum Yok

Lost’un final bölümü geldi çattı, ilk başlarda herkesten duyduğum aman be ne diziymiş anlata anlata bitiremediler dediğim Lost fırtınasına ben de kapıldım. Uzun süredir iş başında mutfakta yatak odasında laptopu ayarlayıp dikkatli izleyemediğim kaçırdığım bölümleri tekrar izledim Düşünün benim modemim Wireles değil baya 30 metre kablo çekip yaptım bütün bunları. Ama değdi.. Şimdi Lost’un final bölümü yaklaşırken Lost’ta gösterilen eşyalar, dharma zımbırtıları müzayedeye çıkıyor.

Ah ne kadar güzel olurdu bir hatıra da ben alabilseydim. Mesela John Locke’un Oceanic 815 uçak bileti muhteşem olurdu, Sawyer’in ortası telli gözlüğünü de havada kapabilirdim. Bu kadar hayran kitlesine sahip diziden beklerdim ki internet sitelerinden falan orjinal Lost eşyaları dağıtsınlar yani en azından bir kaç tanesini..Lost’un açık artırmaya çıkacak eşyaları arasında Dharma film oynatıcısı, Dharma biraları, Jhon Locke’nin intihar notu, Rousseau’nun müzik kutusu gibi pek çok ürün var. Lost biterken bir hatıra koparmak isteyenler tabi bir de parasına kıyabilenler eminim bu fırsatı kaçırmayacaklardır.Açık artırmaya çıkacak ürünlerin ön tanıtımı gösterildiği bölümle beraber burada yayınlanıyor.

Bunu da seversin  Regaip Kandili özel cep cep mesajları
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim