Direksiyon başında neler yapılır?

Annekaz
7 Aralık 2013
3 Yorum
Araba kullanılır başka ne  yapılır diyeceksiniz ama pek çok kadın için bu geçerli değil. Direksiyon başında full makyaj yapanlar, kıyafetini değiştirenler, ödevine göz atanlar çantasını kurcalayanlar ve ya hepsini bir arada yapanlar..:) Abartıyor muyum sizce Direksiyon başında bikini bölgesindeki tüyleri traş ederken kaza yapan bir kadın olduğunu söylesem? yani o bile var..
Ben de trafiğe çıkmayanlardanım eşim ” trafikte yeteri kadar kadın var, ben yaşadığım sürece senin şoförünüm” diyenlerden. Kadınlar bu konuda çok hassas ama dürüst olmak gerekirse çok kötü araba kullanan kadınlar var, trafikte ilerlerken  çok yavaş araç kullanıp trafiği aksatan bir otomobil gördüğümüzde eşim kesin kadın diyor yüzde 90 kadın çıkıyor :) Trafikte  artık hemcislerimi savunmaktan vazgeçtim….

Bunu da seversin  Aisha Aromaterapi ürünleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. müge'nin eğlencesi dedi ki:

  bende okuyunca pes artık demiştim…Kadın kadının kurdudur derler doğru aslında trafikte en çok sinir katsayımı yükseltenler ne yazıkki kadınlar..Lütfen dikkat..

 2. tatesal dedi ki:

  Bence sizde kullanmalısınız…Ben 17 yıldır kullanıyorum özgürce…
  Ama araba seyir halindeyken makyaj yapmak falan çok tehlikeli…

 3. MAYdesignorg dedi ki:

  Çok kötü kullanan kadınlar var bende deli oluyorum .Temkinli kullanacağım diye çok tehlikeler yaratıyorlar.Birde yaşlıların reflexleri çok zayıf kullanmasınlar lütfen :((Ben kırmızı ışıkta durunca ruj sürenlerdenim :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.