Duvarda Baykuş

Annekaz
7 Temmuz 2009
1 Yorum
Baykuşlar zamanın her tarihinde sevildi olumlu ve ya olumsuz binlerce anlam yüklendi. Felsefenin bilgeliğin simgesi oldu rüyalarda ölümü anlattı ama hep güzeldi kocaman gözleri asil duruşu ile hep hayranlık uyandırdı.

Yaklaşık 10 sene önce gecenin kör bi vakti korkunç bir ses duyduğumda umarım baykuştur diyererek balkona çıkmıştım yatak odasının camına tünemiş boz bir baykuş ve kocaman gözlerine de uzun uzun yine hayranlıkla bakakalmıştım. Gerçekten güzel bir yaratık ve yukarıdaki çalışmada sanıyorum baykuşu simgesel olarak en iyi anlatan aksesuar, muhtemelen pek çok yerde göreceksiniz ama görülmeye değer değil mi?

Bu düğümü ve boncuk ekleme tekniğini biliyorum ipin ne olduğu konusunda hiç bir fikrim yok haftaya 15 günlük bir izine çıkıyorum boya badana inşallah elimden bu da geçer..
via

Bunu da seversin  Yatak Odası İçin Renk Seçimi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. iffetin günlüğü dedi ki:

    bütün yabancı bloglarda bir baykuş modasıdır gidiyor.bizde hep korkulan, ötüşü kötü yorumlanan bir hayvandır halbuki(tamamen batıl inanç biliyorum)bu kadar ilgi gösterip,hobilerine konu etmelerinin sebebini merak ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim