Palamuttan baykuş

Annekaz
21 Kasım 2010
1 Yorum
Anneler sihirli olmasa da çocukları için becerikli bir peridir, kağıttan gemi, ya da şişirilen bir balon aslında minikler için sihir olsa da bu sihir büyüdükçe dağılır kaybolur gider. Ancak hatıralar asla silinmez mesela ben resim yapmayı annemden öğrendim, annem bana kabarık etekli prensesler çizmesini öğretmişti onun sayesinde ilkokulda bütün sınıfın kızları bana resim çizdirmek için uğraşırdı :) beceri kazanılan bir şey çocuklarla vakit geçirmenin yüzlerce yolu var bazılarını buradan yayımlıyorum bu da o yüzlercenin içinden minik bir örnek palamuttan baykuş, her yerde palamut var gerçi burada keçe kullanılmış ama bana kalırsa kağıda kartona çizilen gözler kanatlar ve gagalarda çok iş görür ayrıca kestane bile olabilir, ilham benden yapması sizden .. Kaynak
Not: kestane derken yenebilen bildiğimiz kestaneden bahsediyorum at kestanesi zehirleyici olabilir..
Bunu da seversin  Kız çocuklarına oyuncak mutfak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ŞÜKRAN dedi ki:

    Ay ben bu palamutları çok tuttum yeğenlerimin çocuklarına bunlardan hazırlamalıyım. Ellerine sağlık.. Bu vesile ile geçmiş bayramını candan kutlar, nice bayramlar dilerim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim