Ersa Modern Mobilya Tasarımı

Annekaz
22 Aralık 2022
Yorum Yok

Modern mobilya kavramının ülkemizde konuşulmaya başlamasıyla birlikte mobilya sektöründeki tasarımcılara büyük roller düşmeye başladı. Sürekli kendini yenileyen ve modern dünya ile uyumu yakalayan modeller üretme çabası ile hareket eden tasarımcılar günümüzde de bu çabalarını sürdürüyor. Yalnızca kültürel ya da sosyal değerler açısından değil, teknolojik gelişmeler açısından da modern mobilya tasarımlarının sürdürülebilir olması gerekiyor.

Modern Mobilya ve Modern Yaşam Arasındaki İlişki Nedir?

Modern yaşam en genel şekliyle yeni gelen çağa uyumlu yaşam şekli olarak değerlendirilebilir. Yeni çağın insan yaşamına getirdiği en çarpıcı yenilikler teknolojik gelişmelerin beraberinde getirdiği yeniliklerdir. Teknolojik gelişmelerin yaşam tarzımıza direkt ve kuvvetli etkileri vardır. Bu etkilerin hissedildiği sektörlerden birisi de mobilya sektörüdür. Teknolojik gelişmeler beraberinde modern yaşam ve modern mobilya kavramını yaşamımıza sokmuştur. Teknolojinin etkileri modern yaşamı gerekli kılarak, klasik mobilyalar gün geçtikçe modern yaşam ile uyumlu rahat mobilya modelleri ile yer değiştirmeye başlamıştır.

Tasarım Mobilyalar Hangi Koşullara Bağlı Olarak Gelişir?

Gerek ev mobilyası gerekse ofis mobilyası olsun modern mobilya sektörünün değişim ve gelişiminde teknolojik gelişmelerin dışında birçok etken vardır. Tasarım mobilya gelişim ve değişimleri üzerinde etkisi olan faktörlerden bazıları şunlardır: 

  • Dijitalleşme seviyesi 
  • Teknolojik gelişmeler
  • Yaşam tarzındaki değişimler
  • İş yapış şekillerindeki değişimler
  • Global etkiler, küreselleşme
  • Kentleşme oranının artması
  • Toplumsal ve bireysel ekonomik göstergeler
  • Kültürel değerler

Ersa modern mobilya yaklaşımıyla, tüm bu faktörleri kullanıcı ihtiyaçlarına göre analiz edip, çağdaş yaşam ve teknoloji ile bütünleşik modern ve tasarım mobilyalar üretiyor. 

Ersa Ev Mobilyası Tasarımları 

Ersa Life yaşam serisinde yer alan tüm tasarımlarda şıklık, konfor, lüks ve premium yaklaşımlar öne çıkıyor. Ev mobilyası tasarımlarını yaşam, yemek, uyku olarak gruplayan Ersa mobilya, kanepeden sehpaya, yemek masasından yatağa, kitaplıktan gardıroba kadar modern ev yaşamında gereksinim duyulan şık ve modern mobilya tasarımlarını portföyünde bulunduruyor. 

Yaşamın en önemli kesiti olan evde konforlu zamanlar için düşünülen Ersa koltuk ve kanepe serileri, kumaş ve deri malzemeli zengin renk ve model alternatifleriyle, farklı kolçak ölçüsü, tekli, ikili ve üçlü oturumlu tipleri ile modern yaşam alanlarına dâhil oluyor. 

Modern mobilya çizgileri, yalın ve benzersiz tasarımları ile göz çarpan Ersa sehpa serileri, orta ve yan sehpa seçeneklerini kullanıcılarına sunuyor. Geometrik formları ve tasarımları ile öne çıkan sehpa serileri, cam, metal, ahşap ve mermer gibi kaliteli malzeme kullanımı ile özgün tasarımlara farklı bir boyut kazandırıyor. 

Bunu da seversin  Pet şişeden sarkıt

Ersa Premium kitaplıklar ve televizyon üniteleri tasarımlarında, özel dizayn mobilya yaklaşımını modüler yapılar ile birleştiriyor. Yenilikçi sergileme özellikleri ve depolama alanları ile farklı zevklere göre çok şık iç mekan kurguları yaratılmasını sağlıyor.  

Evde Yemek Anlarınızı Ersa Modern Mobilya ile Şölene Dönüştürün

Aile fertleri, arkadaşlar kısaca her insanın sevdikleri ile paylaştığı en değerli anlardan biri olan yemek birlikteliklerinizi özel anlara dönüştürebilirsiniz. Farklı ölçülerde Ersa yemek masaları, altı kişiden on kişiye kadar konuk ağırlanmasına olanak veriyor.

Ergonomik tasarımı, detaylı işçiliği ve kaliteli malzemeleri bir araya getiren Ersa ev yaşam sandalyeleri gerek salonlarda gerekse yemek odalarında hayat buluyor. Farklı renkleri ve modern dizayn görünümleri ile sıra dışı illüzyonlar kazandırıyor. Estetik, dayanıklı ve kaliteli mobilya örnekleri sunan Ersa sandalyeler uzun süreli oturmalarda konfordan ödün vermiyor. 

Ersa özel tasarım mobilyalar salonları ve yemek odalarını süslemeye devam ediyor. Modern mobilya stilleriyle öne çıkan Ersa büfeler, geniş depolama kapasiteleri, şık ve kullanışlı yapılarıyla büyük beğeni topluyor.   

Ersa Ofis Mobilyası Tasarımları 

Ofis ortamlarında çalışma masaları, ofis koltuk ve sandalyeleri, depolama sistemleri, koltuklar ve daha birçok tamamlayışı bileşenlerle çalışma mekânlarında üst düzey verimlilik ve işlevselliğin altını çiziyor. Eğitim alanlarında amfi ve sıralar, kitaplıklar, sandalyeler Ersa kullanıcılarıyla ile buluşuyor. Horeca kategorisinde bar sandalyeleri, banklar, modern masa ve sandalyeler şık ve lüks tasarımlarıyla göze çarpıyor. Birbirinden şık özel tasarım mobilyalar Ersa’da sizleri bekliyor!

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim