Evde sir ağda nasıl yapılır?

Annekaz
30 Ekim 2013
1 Yorum

Sir ağda  gelişen yöntemlerle artık sadece kuaförlerde yapılmıyor,  evde sir ağda yapmak hem maliyet açısından hem de hijyen açısından oldukça mantıklı.

İstenmeyen tüyler her zaman başa bela, istenmeyen tüylerden uzun süre kurtulmanın en temiz ve hijyenik yöntemi kesinlikle sir ağda.  Sir ağda her bölgede uygulanabilmesi, tüyleri azaltması ve uzun süre tüyleri çıkartmaması ile en çok tercih edilen tüy alma yöntemi. Sir ağda kısa bir zaman öncesine kadar  en çok kuaförlerde kullanılıyordu.Fakat artık evde sir ağda yapmak çok kolay ve hijyenik..

sir ağda

Kaş, bıyık, yüz, kol bacak ve bikini bölgesindeki  tüyleri almak için kartuş, konserve ya da tablet ağdalar sir ağda makineleri sayesinde ısıtılıp tüyleri alınacak bölgeye sürülüyor. Bezle veya ağdanın soğumasını bekleyip elle çekilerek tüylerden kurtulmuş oluyorsunuz.

Tabi söylemesi kolay tüyleri alırken mutlaka canınız acıyacak eğer sir ağda uygulamasını ilk defa yapıyorsanız gözlerinizden yaş bile gelebilir fakat sonuçlarını görünce bir daha asla diğer tüy alma yöntemlerini istemeyeceksiniz.

ağda-seti

Sir ağda yaparken en önemli detaylardan birisi doğru malzeme. İyi bir sir ağda makinesi, kaliteli sir ağda, spatula ve temizleme yağları kesinlikle şart. Böyle bir ağda seti bir kere değil sürekli işinize yarayacaktır. Daha önce bikini ağdası, ağda yaparken acı azaltan yöntemler, ağda nasıl yapılır ve evde ağda hakkında bir yazı yazmıştım mutlaka bir göz atın derim.

Size en uygun ağda setlerini incelemek için tıklayın veya telefon edin 0212 475 82 26

www.bakimliolmak.com

Bunu da seversin  Hangi yumurta daha sağlıklı sarı mı koyu sarı mı?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. nur dedi ki:

    Bu kartuşlu makinelerin ısınması da zaman alıyor. Yarım saati geçiyor ısınması. Ağda için uzun zaman ayırmak gerek. Ama sonuç tabiki çok memnun edici :)
    Bir de internette ve tvlerde satılan hürrem otu, hamam otu yağı diye bir yağ var denediniz mi acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.