Ey blogcu geldiysen link ver..

Annekaz
25 Ağustos 2009
5 Yorum

Blog ödülleri furyası yine başladı, daha önce yazmıştım pek hoşlanmıyorum. Link değişiminden başka bir işe yaramıyor bu fena bir şey değil elbet ama pek benim tarzım değil. Üstelik her yerde aynı konuyu görmekten çok sıkılıyorum. Mim ve blog ödülleri tarzı konular bana angarya gibi geliyor. Umarım kimseyi kırmamışımdır. Gönderen herkese teşekkür ederim.

Bu tür link değişimleri ya da “ben burdaydım geldim sitene baktım çıktım işte buraya da linkimi bıraktım” tarzı bir script var. Üye olup kodlarınızı alıyor ve konu içine yapıştırıyorsunuz yorumdan daha kolay ve hızlı bir yöntem. Uzun zamandır eklemek istiyordum ödüller bahane oldu herkese gönderiyorum İsteyen lütfen Blog adını ve url sini yazsın başım üstüne.. sevgiler..

Not: Kodu ekleyince ön izlemede ya da yönetici sayfasındaki konu içerisinde göremezseniz hata yaptığınızı düşünmeyin konu yayınlanınca görünüyor..

Bunu da seversin  Çilek ağacı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. Delfina ; dedi ki:

  Bu uygulamayı ilk Pratik Anne'de görmüştüm,kullanışlı birşey ama istemediğimiz linkler olursa ne yapacağız? Ne absürd siteler var,kendilerini kaydeder ve biz silemezsek :)))

 2. Anne Kaz dedi ki:

  sitenin ayarlar sayfasında silinebiliyor :)

 3. içimden geldiği gibi ~~~ dedi ki:

  olaya hiç bu açıdan bakmamıştım.Yani bu ödül olayı hikaye demek…O zaman kim çıkarıyorsa bunu açıkça sorsun link verilip verilmeyeceğini…Bir süre sonra her sayfada aynı şeyi görmek insana gına getiriyor o konuda çok haklısınız.Teşekkür ediyorum bu bilgilendirme için.Sağlıcakla kalın.

 4. papatyaninguncesi dedi ki:

  bu mimler ödül olaylarını hep sıkıcı bulmuşumdur ama kırmamak açısından hayırda diyemedim arkadaşlara.ödüllerin link değişimi için olduğunu hiç düşünmemeiştim hayret daha neler görücem

 5. Polsera dedi ki:

  Uygulamayı çok beğendim fakat her yazı altına konulabilir mi pek bilemedim şimdi :) Ben bu tarz ödüllerde -kreatiflik ödülü gibi- ciddi ciddi sevinen kendini martha stewart ilan etmişler gibi sevinen bloglar gördüğümde öyle seviniyorum ki. Tamam komik durmuyor mu? Duruyor ama ne bileyim sanalda da olsa gerçek amacı nolursa olsun bu tarz ödüllerle kendini ultra mega yaratıcı hissedebilen insanlar var :D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim