İtiraf ediyorum..

Annekaz
13 Nisan 2009
4 Yorum

Üzülerek söylüyorum blog ödülleri ve mimlerden pek hoşlanmıyorum.. Bana bir kaç arkadaş birden gönderiyor kuralı  şu, şu kadar kişiye göndereceksin falan.. angarya gibi geliyor  gönderen arkadaşların iyi niyetlerini suistmal edip var olan bir zincir varsa kıran olmak istemiyorum, o yüzden bu tür blog ödül ve mimlere dahil edilmessem çok daha mutlu olurum.. Bir de bir furya oluyor bakıyorum herkes aynı şeyleri yazmış sıkıcı buluyorum  kimse benim zeki yada iyi bir ane olup olmadığımı bilemez  zaten bu bir link yayınlama – yayınlattırma yöntemi  güzel ilginç işleri severek yayınlıyorum eğer bu tür çalışmalarınız varsa [email protected] a gönderirisiniz daha faydalı olur :))

Bunu da seversin  Veeee SBS..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. NEŞELİ GÜNLER dedi ki:

  bende biraz sıkılıyorum bu mim ve ödüllerden bir bakıyorsun bütün bloglarda aynı ödülün resimleri.yazılanlar aynı bloglarda bir rutinlikten başka birşey değil diye düşünüyorum ama sanaırım ayapacak birşeyde yok .

 2. ayliz dedi ki:

  bende sizinle aynı düşüncedeyim

 3. Bal küpü dedi ki:

  Hakikaten çoğu kişi senin gibi düşünüyor bence. Bu ödüller filan garip. Birde kuralları var kim icad etti acaba?

 4. tatesal dedi ki:

  Çok sıkıcı oluyor ama insanlar birbirlerine itiraf etmekten çekiniyorlar,her yerde ödül var gibi oluyor….Ben kural falan yazmıyorum ne yapayım.Sedece teşekkür ederim deyip herkese iletiyorum…Bu kuralları kaldırmak lazım bizim elimizde bence…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.