Facebook’da hesap silme

Annekaz
5 Şubat 2010
Yorum Yok

 Facebook kullanıcıları artık bu platformda yer almadıkları zaman kendilerini silebiliyor ve ya hesaplarını dondurabiliyorlar. Facebook'da hesap dondurmak da mümkün kalıcı olarak hesap silmekte önce hesap dondurmayı anlatayım..Sağ üst köşedeki hesap sekmesine tıklanır e açılan menüden Hesap ayarları seçilir, daha sonra çıkacak olan sayfanın en altında yer alan Hesap Dondur seçeneği Dondur şeklinde işaretlenir Açılan sayfada neden hesap dondurduğunuza dair soru seçenekleri var birisi işaretlenir ve hesabımı dondur tuşuna basılarak işlem bitirilir.

Hesap dondurulunca size arkadaşlık teklifleri, aranınca bulunmalar, etiketlemeler diğer bildirimler engellenmez. Sadece mail almazsınız ve kullanıcı adınız ve şirfenizle facebook a tekrar girdiğinizde hesabınız aktifleşir. Fakat kalıcı hesap silme ile facebook'da aranınca bulunmazsınız ve geride bıraktığınız tüml link ve yayınlar silinir.

Kalıcı hesap silmek için yapmanız gereken çok basit ..

Yazının devamı için tıkla..

Bunu da seversin  Örgüden türban şapka
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim