Flormar OMLashes maskara

Annekaz
6 Şubat 2018
Yorum Yok

Rimelsiz sokağa çıkmam diyenlerdenseniz geniş bir mascara bilginiz olmalı. Hacim veren, kıvıran çeşit çeşit maskara var. Flormar OMLashes serisi ile tam seri olarak tüm ihtiyaçları gideriyor.

Makyajın olmazsa olmazı maskaraların pek çok çeşidi var açıkça itiraf etmek gerekirse hepsini çok severek kullanıyoruz, kızların ve benim seçimlerim biraz farklı. Evde tek kirpiksiz benim diyebilirim,  maşallah kızların da oğlumunda kirpikleri muhteşem bu yüzden kızlar farklı maskara ben farklı maskara satın alıyorum. Kirpiklerimi daha belirgin hale getirmek için silikon fırçalar ilk tercihim. Ekstra dolgunluk veren bir rimel ise çekmecemde olmazsa olmaz.

Flormar OMLashes 5

Flormar  4 farklı maskaradan oluşan Flormar OMLashes setini çıkardı. Lengthening Mascara, Fan Effect Mascara, High Definition Mascara,  Extra Volumizing Mascara hepsi birbirinden  farklı ihtiyaçlar için tasarlanan  maskaraları yakından inceleyelim

Flormar OMLashes! High Definition Mascara

Flormar OMLashes! High Definition Mascara

 High Definition Maskara

Kısa kirpikliler için harika bir seçenek dipten uca doğru tüm kirpiğe etki edip daha uzun görünmesini sağlıyor,

Flormar OMLashes! Extra Volumizing Mascara

Flormar OMLashes! Extra Volumizing Mascara

Extra Volumizing Maskara 

Kat kat  maskara sürmeyi sevenler ve belirgin kirpiklerden hoşlananlar için bence en uygun seçim

Flormar OMLashes! Fan Effect Mascara

Flormar OMLashes! Fan Effect Mascara

Fan Effect Mascara En sevdiğim hem kıvırıyor hem de tek tek ayırıyor doğal görünüm de cabası üstelik bu maskara ile öyle dakikalarca ayna karşısında oyalanmıyorsunuz sür ve çık..

Flormar OMLashes

 Lengthening Mascara Çok ilginç bir fırçası var uzun kirpikliler için daha uygun tek tek ayırıp hacim veriyor..

Bu muhteşem maskaraları  www.flormar.com.tr ve flormar mağazalarında indirimde,  üstelik Blackliner eyeliner kalemi bu setteki ürünlerden birisini alana sadece 1 lira. Göz makyajı severler için muhteşem bir fırsat..

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim