Flormar Flash Velvet Powder inceleme

Annekaz
25 Mayıs 2016
1 Yorum

Flash Velvet Powder Flormar‘ın yenilikçi ürünlerinden birisi. Ben en açık tonu olan Soft Beige kullanıyorum. Flormar Flash Velvet Powder’in en büyük özelliği paketi. Kapağını açınca ortada pudra falan yok ama çevirince ihtiyacınız kadar olan pudrayı rendeliyor, ortaya hijyenik taze bir pudra çıkıyor. Flormar Kabuki fırçasıyla tüm yüzünüze ve dekoltenize sürebilirsiniz.

Flormar flash velvet pudra yorum

Flormar flash velvet pudra 39,90 – Kabuki fırça 19,90

Flormar Flash Velvet Powder adı gibi gerçekten kadife gibi bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlayabilecek bir ürün. Matlaştırıcı özelliği var,  çok çok hafif simli, çok hafif bir BB üzerine kullanabilirsiniz kapatıcı özelliği çok fazla olmasa da cilt tonunu eşitlemede başarılı. Flormar  mağazalarında 39,90 liradan satışa çıkarılan bu ürün benim favorilerim arasına girdi. Kullandıkça yine yorum yazacağım ama Flormar Future Flash Koleksiyonu Lip Gloss dışında çok beğendiğimi söylemeliyim. Allık ve rimel efsane olacak.. onlar da diğer yazımda olacak.

FLASH-VELVET-POWDER-inceleme-veyorum

Bunu da seversin  Kryolan cake eyeliner incelemesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. emine kanak dedi ki:

    fırca da ambalajda cok güzelmiş üstelik kullanışlı da bir ara uğramalıyım bende flormara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim