GAP artık Hopi’de 10 Paracık 5 kat değerinde!

Annekaz
21 Ekim 2015
Yorum Yok

Rahat ve kaliteli giyimin markası GAP Türkiye’de 34 mağaza ile hizmetinizde. Rahatlıkla adı yan yana geçen  GAP kullanıcılarına eşsiz fırsatlar sunan Hopi Ailesine dahil oldu. GAP’ta kendinize ya da GAP Kids’den çocuğunuza harcayacağınız her 100 lira için 10 Paracık kazanabilir, 200 TL’ye tamamlarsanız kazandığınız 10 Paracık’ı 5 kat değerinde harcayabilirsiniz. Yani 50 TL değerinde tam 50 Paracık ediyor.

Hopi alışverişin akıllı yardımcısı. Her telefonda olması gereken Hopi uygulaması ile alışveriş yaparken Paracık’lar kazanıp anlaşmalı mağazalarda 3-5 katı değerde kullanabilirsiniz. Unutmayın 1 Paracık 1 TL
Kampanyalardan yararlanmak için yapman gereken çok basit! Öncelikle Hopi’yi telefonuna indir anlaşmalı mağazalardan alışveriş yaparken ekrana ya da kasaya Hopi kimliğini okut. Gelsin Paracıklar hem de kat kat..

gap-hopi-kaMPANYASI

Tatil, araç kiralama, anne-çocuk, kargo gönderimi, kitap, teknoloji, eğlence gibi kategorilerde Hopi her zaman yanınızda…

Hopi’nden İlham almak, kampanyalardan haberdar olmak ve sadece sosyal medyaya özel kampanyalardan yaralanmak için @HopiApp’i   facebook, twitter, instagram’da takip edin.

Bunu da seversin  Yastık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.